2733
2734
انباری چی شد 😃😃😃😃😃😃

نادر و یاسین رفتن انباری دختر عموم یهو رفته دیده اون دوتا ...بله

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دروغ بود بابا صداش کردن بیا بعد جلوی چشمش با هم دکتربازی کردن بعد که خواهرش اومده ساکت شدن! تازه ب ...

ایشالا که دختره تو بازیشون نقش منشی دکترو داشته 

میشه برای رسیدن به خواسته ام تو این هفته یه صلوات بفرستید😢
2731
فقط اونجا که می‌گفت هروقت آماده شدید بگید تا شروع کنم انگاری میخواست آمپول بزنه 😂

مرحومه علاقه عجیبی به دانشکده پزشکی داشت

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
ن ن یتیم یعنی بی پدر یسیر یعنی بی مادر

بیا یه چیزم که ذوقیدم یاد گرفتم اشتباه بوده

ماه عشق قشنگ گیجمون کردی

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2738

@amiralu    

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
ایشالا که دختره تو بازیشون نقش منشی دکترو داشته 

فقط درو باز میکرده یه سطل آب میریخته روشون و مریض بعدیو میفرستاده تو  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2706