2737
2739
عنوان

حرف ها و شروط خاستگارم

| مشاهده متن کامل بحث + 3295 بازدید | 189 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس چرا بعضی ها میگن شکاکه و بد دل

اونام زخم خوردن😂

ولی جدی موقعیتش خوبه

شرطای سخت و غیرممکن نذاشته ک 

فقط گفته نمیخام زنم شاغل باشه و با تاکسی اینا هم نره

تا حالا به برگه های کاغذی دفترتون توجه کردین ...!؟ظاهر آرومی داره و بی خطر به نظر میاداما وقتی به دستت کشیده میشه و دستتو میبره سوزش وحشتناکی داره ...خیلی از آدم ها هم همینن مثل برگه های کاغذ یک دفتر آروم و بی خطر به  نظر میان ...اما یه جایی که انتظارشو نداری جوری بهت زخم میزنن که علاوه بر شوکه شدن !زخمش سوزش عمیقی تو قلبت ایجاد میکنه و سالیان سال فراموشت نمیشه ...حواسمون به آروم های پرخطر زندگیمون باشه 

[QUOTE=149969201]بعضی ها میگن واست سخت میشه [/QUO هر کسی چیزی میگه فقط یه مشاورخوب نظر قطعی میده مگه اینجا مشاور با همسرت حرف زده که تشخیص بده واقعا بد دله یا نه هر کی نظر شخصی خودش رو با توجه به تجربه درست یا غلطخودش گفته  واین چیزی نیس که من وامثال من اینجا نسخه بپیچیم وندیده ونشناخته تصمیم بگیریم 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
2731
بعضی ها میگن واست سخت میشه 

این حرف ها یه نظر شخصییه ممکنه درست باشه ممکنه غلط الان همه جا مشاورهست کمکت میکنن یه مشاور رایگان همهست ۱۴۸۰ میتونی تماس بگیری 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
هر کسی نظرش متفاوته، بعضی ها هم میگن آدم بددلیه و میخواد محدودت کنه، بعضی ها هم هستند مشکلی ندارند

ببین تو این نی نی سایت اصلا نطر نپرس چون خیلی کم پیش میاد ادم میدا کنی که نظرش از رو عقل باشه .

باید مشاوره بری.شناخت پیدا کنی .

اینجا همه فقط از رو این که یه حرفی زده باشن نظر میدن

میشه برا حاجت روایی منم یه صلوات مهمونم کنید؟؟

شک نکن که آدم بددلیه، اگه بخاطر خونه و ماشین جواب مثبت بدی اشتباه میکنی چون پول یه چیزیه که بمرور هم میتونه بیاد توی زندگیت و صاحب بهترین هابشی بعدها، درمورد شغل دولتی هم باید بگم که شغل دولتی تاقبل از اینکه اوضاع اقتصادی مملکت نابسامان بشه، ارج و قرب و اعتبار داشت، الان اتفاقا نون تو کاسبی و شغل آزاده و کسانی که شغل و حقوق ثابت دارن رو به پسرفتن تا پیشرفت، درمورد اینم که گفته باید بااجازه من بری بیرون دقیقا مردسالاری داره تو حرفاش موج میزنه، مگه زن ها آدم نیستن که باید از مردها اجازه بگیرن واسه بیرون رفتن؟ مگه شما برده اون هستی که ازش اجازه بگیری، بنظرم ایشون واقعا پوئن مثبت خاصی نداره که بخوای خودتو بدبخت کنی، تازه بخاطر خونه و ماشبنش هم حسابی داره احساس قدرت میکنه و طرز فکرش اینه که زن اگه امکاناتش فراهم باشه باید بی چون و چرا به شوهرش بگه چشم 

اگر جواب بی ادبی و گستاخی یه عده رو نمیدم، برای حفظ شأن خودمه، وگرنه ضایع کردن آدمای بی شخصیت واسه من کاری نداره، و اینکه دوس ندارم کاربریم بخاطر یه آدم بی ارزش به فنا بره😊
2738
شما دیگه دارین خیلی بزرگش میکنین

بهرحال چون تاپیک زدی نظرمو گفتم، اما خب بنظر میاد شما موافق ایشون هستی و نظرات مخالف رو نمیخوای قبول کنی و نمیخوای اینو بپذیری که ایشون شاید  گزینه مناسبی نباشن ،درهرصورت  امیدوارم بهترین تصمیم و انتخابو داشته باشی دوست عزیز

اگر جواب بی ادبی و گستاخی یه عده رو نمیدم، برای حفظ شأن خودمه، وگرنه ضایع کردن آدمای بی شخصیت واسه من کاری نداره، و اینکه دوس ندارم کاربریم بخاطر یه آدم بی ارزش به فنا بره😊