2733
2734
عنوان

حرف ها و شروط خاستگارم

3295 بازدید | 189 پست

سلام حرفاش رو میگم خواهشن منصفانه نظر بدید

خاستگارم میگه من میتونستم چند سال پیش هم ازدواج کنم خونه اجاره بگیرم ماشین هم نداشتم و و زندگیمو به سختی بچرخونم

میگه من ساده ترین غذا ها رو هم میتونم بخورم ولی دوست ندارم زن بچم از اون غذا ها بخورند

میگه من میتونم شبا روی یک تیکه لحاف روی زمین سفت بخوابم ولی می‌خوام خانوادم بهترین جا بخوابن

میگه من میتونم صدها کیلومتر پیاده برم ولی دوست ندارم زن و بچم این سختی رو بکشه

میگه من تلاشم رو کردم که بتونم تو شرایطی ازدواج کنم که بتونم حداقل های زندگی رو فراهم کنم و مشکلات تو زندگیم کم باشه

الآنم همه چیز تموم نیستم ولی به حدی هست که مشکل خاصی نباشه،پس چندتا شرط برات دارم

یکی اینکه نمی‌خوام بعدن جایی بری سرکارو می‌خوام به زندگیمون برسی،چون اگر زن شاغل میخواستم دنبال یک گزینه شاغل میگشتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد بیرون هم جایی خواستی بری خودم میبرمت، یا با ماشین خودمون میری، از تاکسی، آژانس و این چیزا خوشم نمیاد،مگه اینکه دیگه راهی نباشه، دلیلشم اینه که وضع جامعه خرابی شده و آدم مریض زیاده و نمی‌خوام مشکلی برات پیش بیاد

درباره آرایش و پوششتم نظری دارم بعدن اگر چیزی خیلی بد باشه میگم نپوش، ولی خیلی سختگیر نیستم

اینم بگم ۲۹ سالشه و کارش دولتیه، به نظرتون شرطاش رو قبول کنم

2731

تا اینجاش که معلومه مرد زندگیه 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2738
2706