2733
2739
عنوان

از برادرشوهرم متنفرم از بس بی وجدان و بی غیرت هست😖

| مشاهده متن کامل بحث + 2554 بازدید | 76 پست
الان کجای این قضیه به شما ربطی داره؟

من اصلا قصد دخالت توی مسئله قهر نداشتم فقط هدفم یه توضیح بود که بگم شوهرم برای داداشش خودشو میکشه اما داداشش حتی به خانواده عموش که با هم قهرن بیشتر اهمیت میده تا شوهر من ولی بقول دوستمون من بد نوشتم و باعث شد بد برداشت بشه

الهی زندگیتون سرشار از انرژی مثبت و آرامش و شادی باشه و انقدر غرق در خوشبختی بشین که هیچ راه نجاتی نداشته باشین😍🌿 حال دلتون خوش و سرتون سلامت💕💕
الان شما واسه چی ناراحتی؟ اونها خانواده هستن. گوشت هم رو بخورن استخون هم رو نگه میدارن. سما بکش کنار ...

حرفتون درسته من اصلا قصد دخالت توی مسئله قهر نداشتم فقط هدفم یه توضیح بود که بگم شوهرم برای داداشش خودشو میکشه اما داداشش حتی به خانواده عموش که با هم قهرن بیشتر اهمیت میده تا شوهر من ولی بقول دوستمون من بد نوشتم و باعث شد بد برداشت بشه

الهی زندگیتون سرشار از انرژی مثبت و آرامش و شادی باشه و انقدر غرق در خوشبختی بشین که هیچ راه نجاتی نداشته باشین😍🌿 حال دلتون خوش و سرتون سلامت💕💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شما مشكل ارتباطي داري به مشاور مراجعه كن اگر نه زندگيت به مشكل مي خورد

عزیزم منظورتون از مشکل ارتباطی یعنی چی؟ میشه بیشتر توضیح بدین

والا من هفت تا عمو دارم چهار تا عمه. این قدر هم همیشه بینشون بحث و دعواست. اگه میخواستم هر سری ازشون متنفر شم، اصلا دیگه خانواده معنایی نداشت. هیچ وقت توی بحثاشون ما نوه ها دخالت نمی‌کنیم و دخالتمون نمیدن اصلا. به شما هم ربطی نداره ارتباط برادرشوهرت با خانواده اش

والا من هفت تا عمو دارم چهار تا عمه. این قدر هم همیشه بینشون بحث و دعواست. اگه میخواستم هر سری ازشون ...

حرفتون درسته من اصلا قصد دخالت توی مسئله قهر نداشتم فقط هدفم یه توضیح بود که بگم شوهرم برای داداشش خودشو میکشه اما داداشش حتی به خانواده عموش که با هم قهرن بیشتر اهمیت میده تا شوهر من ولی بقول دوستمون من بد نوشتم و باعث شد بد برداشت بشه

سرت کاملا به زندگی خودت باشه و اصلا کاری به روابط دیگران نداشته باش. سعی کن از ادبیات بهتری درباره اطرافیانت استفاده کنی چون هرچی بدی بگی درنهایت بخاطر استفاده از کلمات بد و کینه توزانه ، خودت مقصر شناخته میشی مثل همین تاپیک. 

شما نامزدی و هنوز باید خیلی بگذره تا بتونی روی همسرت تسلط داشته باشی ، زمان که بگذره بیشتر قلق شوهرت رو به دست میاری و متوجهش میکنی که داره اشتباه میکنه

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
2738
سرت کاملا به زندگی خودت باشه و اصلا کاری به روابط دیگران نداشته باش. سعی کن از ادبیات بهتری درباره ا ...

بله حرفاتون کاملا درسته اما من اصلا قصد دخالت توی مسئله قهر نداشتم فقط هدفم یه توضیح بود که بگم شوهرم برای داداشش خودشو میکشه اما داداشش حتی به خانواده عموش که با هم قهرن بیشتر اهمیت میده تا شوهر من ولی بقول دوستمون من بد نوشتم و باعث شد بد برداشت بشه درمورد ادبیاتم راستش وقتی داشتم تاپیک میزدم به حدی عصبی بودم و فشار بهم اومد نزدیک بود سکته کنم واقعا کنترل نداشتم وگرنه هرگز درواقعیت اینجوری نیستم.. اخه شما نمیدونید چه بلاهایی سر شوهر من اورده و صداش درنیومده😔😔

بله حرفاتون کاملا درسته اما  من اصلا قصد دخالت توی مسئله قهر نداشتم فقط هدفم یه توضیح بود که بگ ...

اخه عزیزم بازم شماچیکار داری شوهرت خودش میدونه و روابطش میخواد ببخشه میخواد قهرکنه اصلا دخالت نکن خودتو بکش کنار هروقت هرجا گفت بریم برو باهرکی هم قهربود شماهم کاری نداری که فامیل شوهر هرجور خود شوهربخواد باید باهاشون باشی فقط همین که حق شمارو نده بهشون کافیه دلش میخواد داداشش بهش توهین کنه هربلایی سرش بیاره بالاخره خودش میفهمه اصلا نصیحتم نکن که هرچی بینشون بشه میندازه گردن شما بی تفاوت باش بهشون که بتونی آرامش داشته باشی و راحت زندگی کنی

بله حرفاتون کاملا درسته اما  من اصلا قصد دخالت توی مسئله قهر نداشتم فقط هدفم یه توضیح بود که بگ ...

فهمیدم که عصبانی هستی و اینجوری نوشتی چون بعدا کامنتهاتو خوندم عزیزم

زندگی همیشه بالا پایین داره و تو باید انقدر قوی و با سیاست باشی که بتونی همسرت رو در طی زمان اگاه کنی

از بدی های برادرشوهرت پیش شوهرت نگو چون علیه خودت موضع میگیره . کم کم و دونه دونه و با ارامش بهش تذکر بده

یهو همه رو باهم نگو. باید صبور باشی تا این وابستگی کورکورانه شوهرت رو کم کنی

زمان بده

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
حرفتون درسته من اصلا قصد دخالت توی مسئله قهر نداشتم فقط هدفم یه توضیح بود که بگم شوهرم برای داداشش خ ...

🌹🌹🌹

خوب میکنی دخالت نمیکنی. 

واقعا وو مسائل خانواده ها ما باید کر   کور باشیم. اما در مورد شوهرت اون رو کم کم توجیح کن یهویی اون کار رو انجام.پون ممننه نتیجه معکوس بده و ادم بده این وسط تو بشی..

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

مشكل ارتباطي يعني شما حساسيت بيش از حد در روابط بين فردي داريد  مطالعتون را زياد كنيد روي خودتون كار كنيد اعتماد به نفستون كمه وفكر مي كنيد بايد روابط را مديريت كنيد و گرن بايد مشاوربرويد

ص عزیزم این حرفا چیه چرا بایدکه یه زن یا مرد بین خواهر برادری یه نفر و بهم بزنه گناه داره تو خوشت می ...

وقتی اون تو بارداری ک همینجورم حساسی سر مسئله ای خودش قبلا همه جوره موافق بوده و رفته و اومده و همه کار کرده و از فایم کرده و محلت نداده و ادم حسابت نکرده

بعد الان نظرش عوض شده میگه تو هم نرو

و هزار تا تیکه رو علنا بهت میندازه جوری ک خوده داداششم متوجه میشه چرا نباید با سیاست رفتار کنم؟؟

اگ بی سیاست رفتار کنم هر روز یا با خودش باید دعوا بگیرم یا شوهرم

بعضیا خودخواهند خیلی

وگرنه من عین خواهرم باهاش رفتار میکنم

ولی اون اخلاق بدی ک داره میگه همه باید رو عقاید من رفتار کنن

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!
چرا با اینکه میگی خواهر خوبیه میخوای بینشون بهم بزنی 🤔🤔🤔🤔

من بینشونو عزیزم بهم نمیزنم

اون ادمیه ک میگه همه باید رو عقاید من باشن

تا زمانی ک رو عقایدش باشی باهات خوبه

خدا نکنه بگه با فلانی نرو و بری تیکه میندازه و فلان

منم خب گاهی دوست دارم برم جاهایی و با افرادی

منم با سیاست حالی شوهرم میکنم این ک میگه نرو چرا خودش با فلانی میره

چون شوهرم خیلی قبولش داره

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!
2706