2733
2734

نامزدم عااااشق برادر بزرگشه و یه داداش میگه صدتا داداش از دهنش درمیاد و خلاصه همیشه به فکرشه و به فکر خوشحال کردنش و بشدت بهش احترام میذاره با اینکه چند بار حقشو خورده اما چیزی نگفته نامزدم.. همش میگه چون داداش بزرگمه به احترامش نمیتونم چیزی بگم. 

حالا یمدته یه بحث بین خانواده نامزدم و خانواده عموش پیش اومد، عموش خیلی حرفای زشتی به پدرشوهرم زد با اینکه ازش بزرگتر بود و خیلی خیلیی توهین کرد بهش و از اون موقع ارتباطشون قطع شد... اما این برادرسوهر عوضیم انقدر پسته که با این حال هنوز باهاشون ارتباط داره با عموش و زن و بچه هاش و اتقدر بی غیرته ک یادش رفته همین عمو بود که بدترین حرفارو بار پدرش و خانوادش کرد... 

خیلیم ادعای خانواده دوستی داره و زبون چربه اما رفتاراش دقیقا جوریه انگار خانواده عموش خانوادش هستن.... 

خلاصه حسابی از چشمم افتاده چون اتقدر که نامزد من خودشو براش میکشه ابن یک هزارمشم بهش اهمیت نمیده و میچسبه به خانواده عموش خیلی پسته حتی شنیدن زنعموش رو ک بشدت زن افریته ای هست با ماشین رفته دنبالش برده جایی که کاذ داشته... در این پسته اخه با هیچکدوم از اعضای خانواده شوهرم ارتباط ندارن اما خیلی پرروعن از شخصیتشون متنفرم و همچنین از برادرشوهرم پستم که شوهرم اینجوری خودشو میکشه براش اما اون پسر عموشو داداش خودش میدونه 

الهی جوابشونو بگیرن😔😔😔😔

الهی زندگیتون سرشار از انرژی مثبت و آرامش و شادی باشه و انقدر غرق در خوشبختی بشین که هیچ راه نجاتی نداشته باشین😍🌿 حال دلتون خوش و سرتون سلامت💕💕

به عنوان عروس از خیلی چیزا بی خبری پس حرص نخور 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

تو دخالت نکن

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینکه برادر شوهر ما با خانواده عموش ارتباط داره ب شما هیچ ربطی نداره 

شما خیلی ناراحته پدرشوهرتی خودت با خانواده عموش رفت وامدنداشته باش

خدایا نگهدار ابوالفضلم وقلبش باش❤ سرنوشت عشقم رو با سرنوشت من قراربده💋

حرص نخور بابا تو چيكار داري. شوهرت حق داره برادرشو دوست داشته باشه و برادرشم حق داره با هركس دوست داره رفت و امد كنه. وقتي خانواده مشكلي ندارن با اين قضيه تو چرا حرص ميخوري

ببينم تورو...👀.                                                                     ديدمت برو🤣
2738

خب اون با خانواده عموش در ارتباطه.بحثشونم یه چیز فامیلیه.شما این وسط چیکار به ارتباطشون داری😐.منم پدرم یه سری دلخوریها از عموم داره ولی من با تمام وجودم عاشق عمومم.یعنی پست عوضیم؟؟؟🤔

با خانواده عموش خوبه به خودش مربوطه. چه کار بدی در حق نامزده شما کرده که انقدر باهاش بدین

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
علاوه بر شوهر رو اعمال برادر شوهرم نظارت دارین؟؟؟😐😂

😶😶😶😶😶😶دقیقا الان میخواستم بگم 

😂🤦🏻‍♀️نی نی سایت است دیگر

خدایا نگهدار ابوالفضلم وقلبش باش❤ سرنوشت عشقم رو با سرنوشت من قراربده💋
2706