2733
2739
عنوان

دعوای زن و شوهر به خاطر خرابی لوازم خانگی در حد مرگ..

| مشاهده متن کامل بحث + 4479 بازدید | 176 پست
چه حرفهایی می زنین. نمی دونم چرا بعضی ها برای همه چی باید راهکار بدن. مگه می شه نصف کار رو انجام بدی ...

گلم .اگ دقت کنی .من گفتم اول کار پول رو بگیرین.ایشون گفتن ن مشتری میگ فلانه. منم اینو گفتم درضمن اگ کاریو بلد نیستن انجام بدن ایشون باید پول رو برگردونه.این ی نظر هس من ک نگفتم حتما این کارو بکن .بعدشم آدم هرکاری کنه مشتری ی حرفه میزنه 🤗

گاهی وقتا لازمه از اوج سقوط کنی .تا دوباره به خودت بیای و بتونی بیشتر از قبل اوج بگیری 🙃✌🏻
ممنون از راهنمایی تون 🙇 ببخشید گاز مامانم تاکنو هست جدیدا فر رو روشن میکنیم ده دقیقه ک روشنه بعدش ...

ترموکوپل مشکل داره..

ترموکوپل قطعه ای ایمنی هست که اگر شعله خاموش بشه ولی گاز باز بمونه سریع گاز رو قطع میکنه.

و کنار شعله قرار داره تو اجاق و فر.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بخچال نو نو هست چون خراب بوده کار نکرده زیاد  شماره را لطف کنید تا باهاش تماس بگیرم

09132715147--- ادریسی

کارشون عالیه.

بگید از تعمیرکاران مشهد سرویس شماره گرفتید.

گلم .اگ دقت کنی .من گفتم اول کار پول رو بگیرین.ایشون گفتن ن مشتری میگ فلانه. منم اینو گفتم درضمن اگ ...

ادمی که نخواد پول بده یه بهانه هایی میاره

ب نظرم باید یه روانشاس ببریم با خودمون خونه مردم..

چون به محض اینکه ما دست میزنیم به وسیله مردم همزمان یا یکی میمیره..

یا بی پول میشه یا یکی دیگر پولش رو میخوره

افسرده میشه داغون میشه کتک کاری میکنه با همسرش و..

2728
2738
ترموکوپل مشکل داره.. ترموکوپل قطعه ای ایمنی هست که اگر شعله خاموش بشه ولی گاز باز بمونه سریع گاز رو ...

ممنون از پاسخگویی تون خیلی لطف کردید 🙇

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
نه متاسفانه

سلام دمای یخچال و فریزر چند باید باشه؟ یخچال سامسونگ هست. 

بهترین مارک گاز رومیزی چیه؟ 

بین یخچال های دوقلوی ایرانی کدوم مارک بهتر هست؟ 

ببخشید زیاد سوال پرسیدم صفحه قبل پرسیده بودم ندیدین جواب ندادین. 

زندگی را باید زندگی کرد انطور که دلت می گوید ....
سلام دمای یخچال و فریزر چند باید باشه؟ یخچال سامسونگ هست.  بهترین مارک گاز رومیزی چیه؟  ...

سلام.فریزر -18.. یخچال 5

یخچال با کیفیت

دیپوینت..اسنوا..دوو .. امرسان..هیمالیا..

سلام. چیزی به نام وجود نداره نداریم! لاستیک رو متر میکنه تعمیرکار و مواردی که لازم باشه بستگی به ن ...

ببخشین میشه راهنمایی کنین یخچال امرسان گاهی از پایینش آب میاد نمیدونم چرا بخاطر گرماس یا نه چیکارکنیم اینجوری نشه