2410
2553

زن و شوهری که به خاطر اینکه دستمزد تعمیرکارو ندن و یخچال خراب شد..

الکی تو خونه دعوا کردن بزن بزن کردن..در حد مرگ..خون و خون ریزی....

نمیدونم فاز بعضی مشتری ها چیه؟؟؟؟

تعمیرکار خبر میکنند انتظار بهترین ارائه خدمات رو دارن

ولی وقتی صحبت از دستمزد میشه انگار اصحاب کهف بودن..

300 سال خوابیدن خبر ندارن بیرون چه خبره؟

حتی نرخ اتحادیه با مهر و امضا هم قبول ندارن....

شما اسم اینارو چی میذارید؟هدفشون چیه؟

شما میدونید؟!

یا شما اگر از این دسته هستید لطفا منو روشن کنید.

اینجا مجازیه کسی کسی رو نمیشناسه.

من فقط میخوام بدونم.

حوصله ندارم همشو بخونم خلاصشو یکی واسم بگه😐

بهت وفادارم عشق زندگیم⁦❤️⁩ خدایا همه موانع رو برسرعاشقابردار موانع سرراه منو عشقمم بردار الهی آمین😍برای رسیدن به عشقم صلوات بفرستین خداهمتونو به آرزوهاتون برسونه😘🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

نه وقتی تعمیر کار وارد باشه کارشو خوب انجام بده پولش حلالش

مهرسای مامان ،دختر قشنگم روز تولد دوسالگیت میخام به خودم قول بدم بهترین مامان دنیا باشم برات.ی مامان خوش اخلاق و مهربون که تو این دنیا فقط تو و بابایی برام باارزش هستین.دوستتون دارم❤🧿🎀

واقعا اکثرآقایون زورشون میاد هزینه تعمیرات رو بدن به خاطر همینم خودشون دست به آچار میشن و گند میزنن به تک تک وسایل خونه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

شما تعمیرکار هستی 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

این اتفاق واستون پیش اومده؟😂😂

ببخشید تصورش کردم خیلی خندیدم

شمام گوشیو در میاوردین فیلم میگرفتین😂

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2706