2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

فهمیدم

الان هشت ساله دوستم نیست😁

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند

والا دوست رو نمیدونم ولی ما چندتا فامیل داریم خیلی خیلی خیلی فتنه ن خیلی هم پشت سر همه حرف میزنن و آتیش به پا میکنن پشت سرمنم خیلی حرف زدن ولی من هیچوقت واکنش نشون ندادم راستش حوصله ندارم وارد این بحثا شم حتی اگر تو رومم چرت و پرت بگن باز بی محل میکنم مگر اینکه خیلی حاااد باشه که اونم خودشون بیان سراغم جواب میدم تا تمومش کنم

2740
والا دوست رو نمیدونم ولی ما چندتا فامیل داریم خیلی خیلی خیلی فتنه ن خیلی هم پشت سر همه حرف میزنن و آ ...

با فامیل نمیشه قطع رابطه کرد. 

ولی من از کارش خیلی ناراحت شدم. انتظار نداشتم ازش

خوب من مدرکی ندارم اونم صد درصد منکر میشه

خب شما مطمئنی؟

اگر بله مهم نیست منکر بشه یا نه...مهم اینه بفهمه شما در جریانی.

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
با فامیل نمیشه قطع رابطه کرد.  ولی من از کارش خیلی ناراحت شدم. انتظار نداشتم ازش

با همه میشه قطع رابطه کرد😂😂پدر آدمم اگر موجب ناراحتی بی دلیل و آزار آدم بشه باید ازش دوری کرد فامیل و دوست که دیگه جای خودشو داره

من دوماه پیش یا بیشتر با اکثر همکااسیام بخاطر همین موضوع قطع ارتباط کردم.لازم باشه با فامیل هم همینکار رو می کنم .کسی که لیاقت نداره نداره دیگه ...

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
2706