2733
2734

یه استوری میذارم کرک و پرش بریزه خخخخخخ

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشورمش

بهت وفادارم عشق زندگیم⁦❤️⁩ خدایا همه موانع رو برسرعاشقابردار موانع سرراه منو عشقمم بردار الهی آمین😍برای رسیدن به عشقم صلوات بفرستین خداهمتونو به آرزوهاتون برسونه😘🤩
2728

هیچ کار فقد قطع ارتباط میکنم🤔

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2738

میرینم# بش😐😂

تا حالا به برگه های کاغذی دفترتون توجه کردین ...!؟ظاهر آرومی داره و بی خطر به نظر میاداما وقتی به دستت کشیده میشه و دستتو میبره سوزش وحشتناکی داره ...خیلی از آدم ها هم همینن مثل برگه های کاغذ یک دفتر آروم و بی خطر به  نظر میان ...اما یه جایی که انتظارشو نداری جوری بهت زخم میزنن که علاوه بر شوکه شدن !زخمش سوزش عمیقی تو قلبت ایجاد میکنه و سالیان سال فراموشت نمیشه ...حواسمون به آروم های پرخطر زندگیمون باشه 

دیگه دوستیم رو باهاش ادامه نمیدادم 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

من اصلا برام مهم نی 

بزنن یا نزنن ...حرف باد هواس بابا 

دیدم زیادی چرت گفته روابطم رو محدودتر میکنم 

ولی یه تو دهنی هم میخواد اون کسی که اومده گفته فلان دوستت پشت سرت حرف زده ...والا 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

بستگی داره ولی درکل دلم‌نمیا کسیو از دس بدم جز کسی که دیگه واقعا زندگی خدابکنه

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره

مستقیم بش میگم

الان ی سال و نیمه منو میبینه غیب میشه

منم در ب در دنبالش ک ببینمش خخ

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2706