2737
2734
عنوان

کیا پدرشون رو هرگز بوس یا بغل نکردن

1591 بازدید | 52 پست

هرگز تو عمرم نتونستم . به شدت شرم دارم بوس یا بغلش کنم . ارزو به دلم مونده تا الان  روم نمیشه. اصلا نمیتونم حتی بگم دوستت دارم. تو چشماشم حتی نمیتونم زل بزنم نگاه کنم . همیشه سرو سنگین جلوش نشستم ساکتو سربه زیر  دختر همسایمون هروقت میاد خونه باباش انقد قربون صدقه باباش میره صداش تا خونه ما هم بیاد باباشو بوس میکنه مسخره بازی در میاره اهنگ میذاره با باباش میرقصه و مسخره بازی در میاره کلی صدای خنده از خونه شون میاد . دارم مقایسه میکنم اگه منم اون طوری بودم چقد بابام ذوق میکرد  

من 

از بابام خوشم نمیاد 

چندشم میشه دستشو حتی بگیرم یا بوسش کنم 

اون لیاقت محبت منو نداره 

خیلی تا حالا اذیت و بی مهری ازش دیدم 

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمیدونم از بچگی حجب و حیا جلوی پدر یادمون دادن دیگه موند تو ذهنم. هیچ وقت ابراز علاقه صورت نگرفت

شاید خودش سنگین رفتار میکنه 

تفریح پسرونه ¡ هرزگی دخترونه ¡ چقدر دنیامون کثیفه... کثیف... کثیف (: 🖤🚶🏻‍♀️

چرا پدرمادرا بچه ها بزرگ‌میشن اینحورین واقعا این همون‌جگر گوشه کوچولو  هست دیگه که هنوز به محبت نیازداره.منم فقط عیدا بابا مامانمو  میبوسم.بنظرم بچه هم بودیم همین بود ماحالیمون نبود اینا بی محبت بودن و بچه های خودشونو عقده ای بار آوردن.من همش جذب مردا میشدم تشنه محبت بودم

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید

من مامانمو.از بوس که چندش میشه.بغلشم میکنی میگه وای نفسم گرفت😁

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2738
چققققققد منی تو😔😔😔 چرا نمتونیم راحت باشیم با بابامون!!! من دگ واقعا بضی وقتا میشینم گریه میکنم

الان انقد صدا خنده هاشون میاد دلم میخواد پنبه بذارم تو گوشم لجم میگیره از صداشون

من غیر از عیدا

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.
2706