2733
2739
عنوان

بدون عنوان

140 بازدید | 18 پست

چیزی برای عنوان به ذهنم نرسید

یه موضوعی اعصابموخورد کرده

می دونم گفتنش تو این سایت فقط باعث قضاوت یه عده

است عده ای هم بی تفاوت به این تاپیک ها فقط بازدید میکنن می رن تاپیک بعدی چون چیزای دیگه ای براشون جذابیت داره

خیلی دارم سعی میکنم به روی خودم نیارم تا بگم خیلی آدم قوی هستم اما اعتراف میکنم اصلا قوی نیستم و کم آوردم

یه کار بی شعورانه از یه نفر که همیشه هم بیشعور بوده بازم اعصابم داغون کرده

الان به ذهنم رسید که بگم برای آرامش من و خودتون یه صلوات بفرستین ممنونم

شاید حس بهتری بهم داد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بلند شو یه اهنگ سیستمی خفن پلی کن قرررش بدع بیخیال دنیا و ادماش   

🌟🌙Αλλάχ♪❤️"جِسمـ مَن                                                                              قَلبِـ مَن                                                                              روحِـ مَن                                                                                    "  یکـ به یکـ تورا صدا میزنند .."تو" و خود"تو"چه‍ هستی که‍ اینگونه‍ تمامـ مرا به‍ تلاطمـ در آوردی؟!....                                                       {حُـــــسیـن(ع)}                                     مَرا محکمـ در آغوش خود بگیر ،چرا که‍ مهربون تر از آغوش تو هیچـ کجای اینـ دنیا ندیدمـ•••♪عِــزرائیل                   ^الهمـ عجل الولیکـ الفرج^
2738
بلند شو یه اهنگ سیستمی خفن پلی کن قرررش بدع بیخیال دنیا و ادماش    

اخه موضوع اینه سر اینکه عصبانی بودم یه گرد خاک ریزی راه انداختم تابلوعه برم این کار بکنم

ولی دارم میرم چایی بریزم 

شاید بشوره ببره

۵تا ب نیت ۵تن برای حاجت روایی و ارامشت

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
2706