2737
2739
عنوان

دکتر کربلایی_روانپزشک در تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 13174 بازدید | 87 پست
بی بلا  منم همینطور بودم  واقعا میفهمم چه حسی دارید  با این که میدونستم ممکنه همه ...

👍🙁😔 

آخه سن بدی هم درگیر شدی ،نوجوونی ،بخاطر همین فک میکنم حالت و عکس العملا شدید تر بود ،درک میکنم 

ببخش اگه برات یادآوری شد ،دیگه فکرشونو نکن ،نمیخوام خدای نکرده،باعث حال بد شه

ولی برا من تقریبا اوایل جوونی بود ،روزای بد و تلخ و سیاهی داره واقعا ،بگذریم ولی

خب شکرخدا ،الان مهمه 

خواهش میکنم ، هم چنین منم ممنونم🙏 

ممنون از امید ،انشاالله

اون قرصا فقط یکم حالمو بد میکردن و منو به چرت مینداختن و بازدهی آنچنانی نمیتونستم داشته باشم تو جایی ...

👍🙏تشکر ،بابت توضیحات 

موفق باشی

خیلی ممنونم از ابراز امیدواری و دعا 🙏🙏،به امید خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم همینطور بودم  تو عروسیا و تولدا همه از دم بزن و برقص داشتن یا بازی میکردن ولی من نمیتونستم ...

انشالله هر چی زودتر خوب بشید و البته با اعتماد بنفس خودتون

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2740
سلام‌  من رفتم روانپزشک و اومدم  ،فلوکستین ۱۰ و ۲۰ تجویز کرد برام فعلا

سلام و درود 

خوبید؟ 

اتفاقا الان میخواستم بیام نی نی سایت حالتونو بپرسم 

ببخشید 

بیرون بودم کار داشتم 

فلوکسیتین(ورقه ش سفید_قرصش سبز رنگ) پاییز/زمستون 89 مصرف میکردم 

ظهرا باید مصرف کنید؟ 

سلام و درود  خوبید؟  اتفاقا الان میخواستم بیام نی نی سایت حالتونو بپرسم  ببخشید&nb ...

بد نیستم ممنون ،🙏،خوبید؟

👍ن خواهش میکنم ، عذر خواهی چرا ،تشکر 🙏

منم چون دیشب صحبت ش شد و یکم با داروها درگیر بودید گفتم 

بله کپسول سبزه  ،البته ۱۰ ش ،۲۰ رو هنوز باز نکردم ،ی ورق ۱۰ که گفت بخور اول ،بعدش ،۲۰ شروع کن 

دقیقا روزی ۱ دونه ،بعد ناهار ،برا ۱ ماه و نیم 

بد نیستم ممنون ،🙏،خوبید؟ 👍ن خواهش میکنم ، عذر خواهی چرا ،تشکر 🙏 منم چون دیشب صحبت ش شد و یکم با ...

خدا رو شکر 

خوبم مرسی 

انشاءالله که زودتر خوب شید 

مال من ظهرا بود اونم یک دوم 

همین ده میلی

پاییز/زمستون 89 

خدا رو شکر  خوبم مرسی  انشاءالله که زودتر خوب شید  مال من ظهرا بود اونم یک دوم&nbs ...

الحمدالله 

ممنونم 🙏سلامت باشید، به امید خدا 

البته که گفت ،اگه تا چند هفته تاثیر ندیدی ،کاری نداشته باش ،شاید حتی طی ۲ ۳ ماه اثر کنه و ...‌

👍برا من کپسوله قرص نیست،آره منم ظهر میگم که بعد ناهار 

الحمدالله  ممنونم 🙏سلامت باشید، به امید خدا  البته که گفت ،اگه تا چند هفته تاثیر ندیدی ...

خواهش میکنم👌👍🙏✌️

مال منم یچیز تو همین مایه ها بود که یکی دو ماه ادامه داشت بعد قطع شد تا هفت سال بعدش(سه سال پیش) که افتادم به قرص 

البته بدون اختیار و آگاهی خودم 

2706