2733
2739
عنوان

دکتر کربلایی_روانپزشک در تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 13148 بازدید | 87 پست
صد در صد  ولی با حرف مشکل اولیه م حل شد  قرصا فقط منو به چرت مینداختن ولی الان بشون عاد ...

👍درسته حق داری 

میدونم سخته ،اما بهتره سعی کنی دیگه سرزنش نکنی خودتو ،چون چیزی رو عوض نمیکنه ،کاریه که شده و ناراحتت میکنه بیشتر ،به جاش درست ش کن حتی اگه شده تدریجی و کم کم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

👍درسته حق داری  میدونم سخته ،اما بهتره سعی کنی دیگه سرزنش نکنی خودتو ،چون چیزی رو عوض نمیکنه ...

ممنونم از درکتون

بله متاسفانه 

چیزی عوض نمیشه 

ولی شما اگه خواستید،اول به روانشناس مراجعه کنید 

تا اشتباه منو تکرار نکنید 

ممنونم از درکتون بله متاسفانه  چیزی عوض نمیشه  ولی شما اگه خواستید،اول به روانشناس مراج ...

🙏👍🙏 ممنونم

رفتم من روانشناس ،فردا صبح هم نوبت روانپزشک دارم ،خود روانشناس معرفی کرد

اگه خواستی معرفی هم کنم بهت

2731
انشاءالله به بزرگواریِ شما و خدا،خیر باشه و زودتر خوب شید 

ممنونم 🙏الهی سلامت و شاد باشی همیشه

روان شناس گفته شاید شاید احتیاج به دارو داشته باشه همیشه،به داداشم گفته ،البته که هنوز معلوم نیست ،فقط امیدوارم و از خدا میخوام که اینطور نباشه ‌،دلم نمیخواد ی عمر دارو مصرف کنم

ممنونم 🙏الهی سلامت و شاد باشی همیشه روان شناس گفته شاید شاید احتیاج به دارو داشته باشه همیشه،به دا ...

خدا نکنه 

ممنون همچنین 

میدونم واقعا بده 

اما افسردگی و اضطراب و استرس نداشته باشید 

چون بلای جونه 

این سه آپشنو از خودتون دور کنید تا انشاءالله به اون قسمتا کشیده نشه 

@الیناز70     متاسفانه روانپزشکا همینن من بعدا فهمیدم روانپزشکن خودم از قرص متنفر بودم ...

من رفتم روانشناس شاید باورتون نشه تمام حرفاشو مو ب مو میدونستم.حرفا تو‌ذهنمو تکرار میکرد.گفتم بفرستم روانپزشک.فرستادم اونقد داروهای قوی نوشت.گوارشم و نابود کردن.بی جون مثل یه مرده رو زمین بودم.هر وقت می‌خوردم تلقین میکردم ک خوبم.

قط کردم همه رو.فقط خوده آدم می‌تونه بخودش کمک کنه

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2740
من رفتم روانشناس شاید باورتون نشه تمام حرفاشو مو ب مو میدونستم.حرفا تو‌ذهنمو تکرار میکرد.گفتم بفرستم ...

انشاءالله که خوب شده باشید/زودتر خوب شید

منم همینطورم متاسفانه 

اینا برای این که مشتریاشونو حفظ کنن، قرص تجویز میکنن

منم اوایل مثل جنازه شده بودم

ولی متأسفانه بدنم عادت کرد 

الآن باید یواش یواش کنارش بذارم 

اگه پیامای این تاپیکمو خونده باشید،بعضی از دلایلشو خلاصه وار عرض کردم 

و من در اصل به مخاطب نیاز داشتم

من رفتم روانشناس شاید باورتون نشه تمام حرفاشو مو ب مو میدونستم.حرفا تو‌ذهنمو تکرار میکرد.گفتم بفرستم ...

منم همینطور بودم 

تو عروسیا و تولدا همه از دم بزن و برقص داشتن یا بازی میکردن ولی من نمیتونستم سرپا بایستم

از بس که قرص نوشتن

تو جایی یَم که کار میکردم،با این که بازم بازدهیِ خوبی داشتم،ولی اونقدر بازدهی نداشتم 

نه نترسید لطفا  ولی با روانشناستونم مشورت داشته باشید  اینطوری اوکیه هر چیز به اندازه ش ...

باشه ممنون 🙏

آخه افسردگی دارم ،من خودمم واقعا احساس میکنم ،که حالم جوریه که تا حدودی از کنترل خارجه و نمیتونم حالمو خوب کنم و از حالت عادی و طبیعی فاصله گرفتم ... 

آره روانشناس هم اتفاقا باید برم و ادامه بدم‌ ،خودش اصلا گفت باید بیای

ولی گفت اول برو روانپزشک که یکم حس و حالت بهتر شه و ذهنت نظم بگیره ،بهتره تا بتونیم درمان و شروع کنیم 

درسته هر چیزی به اندازه ش خوبه و درست👌توکل به خدا 

باشه ممنون 🙏 آخه افسردگی دارم ،من خودمم واقعا احساس میکنم ،که حالم جوریه که تا حدودی از کنترل خارج ...

بی بلا 

منم همینطور بودم 

واقعا میفهمم چه حسی دارید 

با این که میدونستم ممکنه همه چی درست شه،ولی بی خیال بودم و دوست داشتم دیگه بمیرم 

غذا از گلوم پایین نمیرفت

یهو گیر میکرد تو گلوم

از گلوم صداهای بدجور در میاوردم تا دراد از گلوم و گلاب به روتون

خودمو مینداختم رو اون قسمت سرویس بهداشتی که پامونو میذاریم و حتی فریاد میزدم

و... 

چند ماه بعد از تجویز قرصام یبار تو اینستام که دوستام و خانواده م و فامیلام داشتن پیجو،درخواست نهنگ آبیو کردم 

ولی الان شکر خدا خیلی خوبم 

از دعاهاتونم ممنوم و از این که به حرفام گوش کردید 

مطمئن باشید چیزی نیست و همه چی درست میشه 

باشه ممنون 🙏 آخه افسردگی دارم ،من خودمم واقعا احساس میکنم ،که حالم جوریه که تا حدودی از کنترل خارج ...

اون قرصا فقط یکم حالمو بد میکردن و منو به چرت مینداختن و بازدهی آنچنانی نمیتونستم داشته باشم تو جایی که کار میکردم 

ولی بازم خیلی خوب بازدهی داشتم 

به لطف خدا و تلاشای خودتون همه چی درست میشه 

مطمئن باشید