2733
2734
عنوان

یخچال فریزرالکترواستیل یا پلادیوم یا هیمالیا

| مشاهده متن کامل بحث + 11366 بازدید | 89 پست
عزیزم از وقتی اسی تاپیک زد تا الان من کناریخچالم ولی باور کن صدایی نمیاد...البته یخچال من رو بنا به ...

خب گلم شاید برای شما فرق کنه پس از خوشانسی شماست☺

ولی معایب این یخچال حتی تو گوگل هم سرچ کنی زده صدای موتورش زیاده

چه مردانه کودکیهایم را پدری کرده ای مهربان همسرم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ما هم الکترواستیل داریم ۶ساله داره کارمیکنه خداروشکر تا الان هیج مشکلی نداشته موتورش هم اصلا صدا نمیده

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
دوقلو الکترواستیل چنده قیمت منم میخوام بخرم 

تو ۱۶،۱۷ تومنن. یادش بخیر ما ۳ونیم گرفتیم

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
خداروشکرعزیزم.چقدرخوب انشاله ماهم بخریم وخوب باشه

ان شاءالله 

2738
اهان شوهرم هم میگفت اینوبرداریم.الان یه مدل دیگش که دیدم دسته هاش بزرگن 

عزیزم ببخشید قیمت یخچال هیمالیا و الکترو استیل رو لطف میکنین بهم بگین اگه اطلاع دارین 🙏

واســـہ یـــہ ســامـــورایـــی ، همـــہ جــا ژاپـنـــہ 😎😐😅
عزیزم دوتاشون قیمتاشون یکی بودن حدود۱۹ تومن و۱۹خورده ای 

وای خدای من چرا اینجوری شده همه چی 

من حدود ۳ سال پیش واسه جهازم یخچال دوقلو مِدیا  خریدم ۵میلون و ۵۰۰ ، بعد هیمالیا رو میگف ۳ و خورده ای .

بخدا مغزم سووووووت میکشه این قیمتا رو میشنوم 

واســـہ یـــہ ســامـــورایـــی ، همـــہ جــا ژاپـنـــہ 😎😐😅
2706