2733
2734
عنوان

یخچال فریزرالکترواستیل یا پلادیوم یا هیمالیا

| مشاهده متن کامل بحث + 11402 بازدید | 89 پست
اره عزیزم خیلی ازش راصی ام تا الان هیچ مشکلی نداشته

سلام گلم منم می خوام یخچال دوقلوی پلادیوم بخرم؟خواستم سوال کنم که شما خریدید راضی هستید؟صدانمیده؟خدمات پس از فروشش خوب بوده؟

زندگی درگذر است زیبایی ها را دریابیم.

[QUOTE=197389296]من دو سالی هست پلادیوم دوقلو خریدم ازش راضی هستم پلادیوم برند صادراتی الکترواستیل هست، نسبتا قیمتش ...[/QUسلام عزیزم میشه بگید کدوم مدل پلادیوم خریدید؟من هم میخوام بخرم ولی بین پلادیوم و الکترو استیل و هیمالیا موندم؟مدل پلادیوم که من میخوام بخر هوم بار ویخسازاتوماتیک داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم منم می خوام یخچال دوقلوی پلادیوم بخرم؟خواستم سوال کنم که شما خریدید راضی هستید؟صدانمیده؟خدم ...

و اینکه صدا نمیده؟خدمات پس از فروشش خوب بوده؟یخ سازش چطوره؟ممنون میشم راهنمایی کنید

2728
دلیل خاصی داشت ؟

فروشنده گفت که خود شرکت الکترو استیل پلادیوم میزنه خیلی ها دنبال خود الکترو استیلن ظاهرشونم شبیه هم بود منم دیگه الکترو استیل روگرفتم

2740
خوبه راضی هستید ؟ راسته میگن جنسش جدیدا ضعیفتر شده 

والا الان یه ماهه خریدیم تا الان که خوب بوده فقط یه کم صدا داره وقتی موتورش شروع به کارمیکنه