2733
2734
عنوان

بااینکه مرده خیانت کرده بود ولی دلم براش سوخت

| مشاهده متن کامل بحث + 1207 بازدید | 72 پست
اخه راستو دروغشو نمیدونم  ولی انگار زنه برگشته خونش..  خب چه فایده؟؟ حالا برفرض تعهدم گر ...

فرقش اینه که مرده دیگه گ و ه اضافز نمیخوره

البته ببخشید بچه ها🤦‍♀️

تا خدا هست غصه چرا؟؟؟؟❤
همیشششه حق مازناخورده شده همیشه اگ زنه خیانت میکردهمه میگفتن ج ن ده فلانه بایدکشت اون زنووهرکارشوهرش ...

من شوهرم داشت میگفت سوپریه میگفت برگشته و اینا... 

گفتم وا مگه میشه

گفت اره 

گفت من بودم عمرا برنمیگشتم😒😒😒(با توپ پر گفتم) 

شوهرم گفت خب چرا منو دعوا میکنی خب 😂

ولی بعد تو دلم گفتم منم خیانت دیدمو موندم😭😭😭😭😭بخاطره بچم.دلیل این زنه هم شاید بچشه شاید بی پولی شاید........ 

خدا ذلیل کنه همچین مردایی رو

اعتماد به هم مثل یه برچسبه.وقتی که از  جاش کنده شد! ممکنه دوباره بچسبه اما هرگز به محکمی اولین بار که از اون استفاده کردی نخواهد بود ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره ولی در صورتی که بعد این همه جنجال زنه جدا میشده  که ایشالا جدا شه تا ادم شه و درس عبرت برا ...

اکثر زنایی که خیانت میشه بهشون برمیگردن و میسازن چون توجامعه ما زن مطلقه خیلی زندگی سختی داره 🤦‍♀️

تا خدا هست غصه چرا؟؟؟؟❤
فرقش اینه که مرده دیگه گ و ه اضافز نمیخوره البته ببخشید بچه ها🤦‍♀️

اره ایشالا 

براش درس عبرت شه این بی ابروییش

اعتماد به هم مثل یه برچسبه.وقتی که از  جاش کنده شد! ممکنه دوباره بچسبه اما هرگز به محکمی اولین بار که از اون استفاده کردی نخواهد بود ...
2728
اکثر زنایی که خیانت میشه بهشون برمیگردن و میسازن چون توجامعه ما زن مطلقه خیلی زندگی سختی داره 🤦‍♀️

چه قدر بد

و چقدر مردا ی عوضی از این موضوع سواستفاده میکنن😭😭😭

بنظرمن جواب خیانت رفتنه... جدا شدنه

یا اگه به هر دلیل بچه 

بی پولی 

یا حمایتی ندارن از سمت پدرمادرشون

نبود شغل و مسکن و هزار کوفتو زهرمار 

بنظرمن پس نباید به روی خودش بیاره... 

سخته ولی به روش بیاره و بمونه بدتر وقیح میشه

براهمین میگم دلم سوخت

مرده حقشه ولی اگه قراربوده زنه برگرده دیگه چرا دعواشونو بردن تو خیابون.علنی شد بی ابرویی ب بار اومد... 

خیلی سخت شده زندگی ها😭خدا ایشالا ب دادمون برسه... 

زندگی ها پرشده از خیانت 😭😭😭😭من که میبینمو میشنوم قلبم درد میگیره... 

2738
الان این بی شرف دل سوزی داره خدا از روی زمین ریشه اشون مثل علف هرز بخشکونه

ببین مرده که لاشیه و تو این بحثی نیس... 

اخه زنه برگشته خونش

سوپریه محل میگفت 

من میگم اگه میخاستی جدا نشی چرا دعواتونو بردی خیابون😑😑😑😑

من حرفم اینه 

مرده رو باید جر میداد و جدا میشد 

چه جالب بجای اینکه دلت به حال اون خانم با بچه  بسوزه، مطمن باش اگر هم خیانت کرده باشه زبونش مثل ...

بابا من اصلا حرفم چیزه دیگه بود بخدا

بچه ها گزارش بزنید بترکه 

همه بد برداشت کردن

من شوهرم داشت میگفت سوپریه میگفت برگشته و اینا...  گفتم وا مگه میشه گفت اره  گفت من بود ...

اره واقعااافقططط بخاطربچه میمونن😢😢😢توفامیل های مااکثررشوهراشون خیانت کردن وموندن سرزندگیشون خانماشون