2737
2739

چند شب پیشا تو ماشین بودیم داشتم برمیگشتم با اژانس خونمون... 

یهو دیدم دعوا شد سر خیابون.. 

اعتماد به هم مثل یه برچسبه.وقتی که از  جاش کنده شد! ممکنه دوباره بچسبه اما هرگز به محکمی اولین بار که از اون استفاده کردی نخواهد بود ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زنه داشت گریه کنون از خیابون رد میشد با بچش. 

شوهرشم به دنبالش

میگفت گوشیمو بده😂

زنم سرش داد زد که دختر میبری تو خونه و این حرفا

بعد بلند بلند میگفت دنبالم نیا برو با دختره گوشیتم نمیدم بگو زنگ بزنه 

مرده میخاست بزنه تو صورتش که گوشیشو بگیره چند تا جوون جمع شدن که مرده رو بگیرن دعواشون شد 

زنه هم با بچش رفت 

اعتماد به هم مثل یه برچسبه.وقتی که از  جاش کنده شد! ممکنه دوباره بچسبه اما هرگز به محکمی اولین بار که از اون استفاده کردی نخواهد بود ...
2738

دلم برا مرده سوخت

زنه بنظرم بااینکه حق داشت 

ولی کولی در اورد

ابروی مرده رفت تو خیابون 😑

سنشونم کم بود طفلی بچهه اون وسط دعوا 😕

زنه داشت گریه کنون از خیابون رد میشد با بچش.  شوهرشم به دنبالش میگفت گوشیمو بده😂 زنم سرش دا ...

حتی اگه مثل سگ هم از اون جوونا کتک خورده باشه حقشه

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
زنه داشت گریه کنون از خیابون رد میشد با بچش.  شوهرشم به دنبالش میگفت گوشیمو بده😂 زنم سرش دا ...

این الان دلسوزی داشت؟باید میگرفتن میزدنش صدا سگ بده

من اونجا بودم کف میزدم 

مارا بجز خیالت فکری دگر نباشد..
دلم برا مرده سوخت زنه بنظرم بااینکه حق داشت  ولی کولی در اورد ابروی مرده رفت تو خیابون 😑 ...

ابروش بره لختم اویزونش کنه سر کوچه بازم کمشه

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
حتی اگه مثل سگ هم از اون جوونا کتک خورده باشه حقشه

نه نخورد فقط دعوای لفظی کردن

اخه مرده گفت مزاحمت شده شوهره زنه فوش داد که شوهرشم 😂

اژانسیم وایستاده بود گفتم اقا برو گفت بزار ببینیم چی میشه

2706