2733
2734
عنوان

دارم میترکم شمابگیدچکارکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 806 بازدید | 71 پست
نیاز بقیه به شما ،خیر است  هر کاری که بکنید در حق خودتون کرذید. فکر نکن برادر شوهرت بُرد میکن ...

فعلاکه بردکرده باورمیکنی من چندسال پیش دستم خالی بودبهش گفتم 50بده بچموببرم دکترنداد، سه روز بعد14دادماشین گرفت واس اون، یااینکه شوهرم گفت این ماه قسطام زیاده قرض ندادبهمون اماسه تومن زدبه حساب اون گفت میگه پول لازمم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون میشناسه میگه خوب نکن مگه مجبور مگه من بهت گفتم کاراشوکنی میخواستی نری

کمک کردن اصلا کار بدی نیست ولی هر چیزی باید حد داشته باشه از حد ک بگذره میشه وظیفه پس خوبه گاهی شمام نه گفتنو امتحان کنی  

در مورد جاریتم هیچ دلیلی نداره وقتی بزور جواب میده شما باهاش در تماس باشی 

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد
منم عین شما جا شمام خیلی حرص کردم‌ مشکل از خودمون غرور تداریم دلمونو گشا  گرفتیم

والابه خودم میگم آدم انقدبی شعورپیام میدم جاریم بعددوروزحتی زورش میاداحوال پرسی کنه میگه سلام خوبیم ممنون جواب 10سوال منو

2731
کمک کردن اصلا کار بدی نیست ولی هر چیزی باید حد داشته باشه از حد ک بگذره میشه وظیفه پس خوبه گاهی شمام ...

آخه دست خودم نیست ازبس بیکسم وهیچکسی روندارم واسه ارتباط احساس میکنم زوری بایدبچسبم به این

2738
والابه خودم میگم آدم انقدبی شعورپیام میدم جاریم بعددوروزحتی زورش میاداحوال پرسی کنه میگه سلام خوبیم ...

دختر اینقد خودتو سبک نکن.تو هیچی تو دلت نیست ولی جاریت موذیه.دستورات و اوامر مادرشوهرم کم کم بیخیال شو 

وا چه کاریه خوب پیام نده بهش کجای زندگیت میلنگه بهش پیام ندی ؟با هر کس مثل خودش رفتار کن که دلت نسوز ...

جونم دربیادنمیدونم بخداحالابعدازهربارزنگ وپیام کلی گریه میکنم حتی باشوخرمم دعوام میشه ولی بازم میزنگم

جونم دربیادنمیدونم بخداحالابعدازهربارزنگ وپیام کلی گریه میکنم حتی باشوخرمم دعوام میشه ولی بازم میزنگ ...

یه بار دیگه به جاریت پیام بدی و زنگ بزنی کشتمت.یه کم سنگین بگیر خودتو.کاش پیشم بودی میدیدی چجور غرور دارم پیش جاریام

دختر اینقد خودتو سبک نکن.تو هیچی تو دلت نیست ولی جاریت موذیه.دستورات و اوامر مادرشوهرم کم کم بیخیال ...

شوهرم میگه توفکرمیکنی اون ازت سرتره همش جلوش خم میشی یااینکه زنگ دم گفتم اومدیدشهرمون بیایدخونمو برای شام گفت اگه اومدیم باشه ولی الان دوروزه اینجاست من تازه شنیدم

2706