2737
2739
عنوان

نفری یه صلوات برای مادر شدنم بفرستید خدا خیرتون بده

| مشاهده متن کامل بحث + 223 بازدید | 42 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
فذاتبشم عزیزم ان شالله این ماه نی نی بیاد دو دلت

خدا از دهنتون بشنوه.۴ ماه پیش با یه بار اقدام باردار شدم.ولی خارج رحمی بود و تحرکمم زیاد بود سقط شد.الان بازم اولین ماه اقداممه کاش مثل دفه پیش زود بگیره.اخه پلی کیستیک دارم میترسم نشه

2740
خدا از دهنتون بشنوه.۴ ماه پیش با یه بار اقدام باردار شدم.ولی خارج رحمی بود و تحرکمم زیاد بود سقط شد. ...

عزیزم بیا توی این تاپیک ما برای هم دعا میکنیم خیلیا مامان شدن ان شالله شماهم میشی😘

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4560264/کیا-آرزو-دارن-مامان-شن-بیاین-دور-هم-باشیم-و-برای-هم-دعا-کنیم?postId=149889423

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه روزی به هدف هام میرسم ☺💫

عزیزم اگه برات امکان داشت پیش دکتر هدیه قوامی عادل هم برو

چند نفر رو شنیدم پیشش رفتن و نتیجه گرفتن

نشانی مطب 1 : تهران - شهرک غربلوار روبروی بیمارستان اتیه ابتدای دادمان غربی (پونک باختری)
02188093847

🙏لطفا برای شادی روح پدرم صلوات بفرستید 😘
عزیزم اگه برات امکان داشت پیش دکتر هدیه قوامی عادل هم برو چند نفر رو شنیدم پیشش رفتن و نتیجه گرفتن ...

گلم من نازایی ندارم.یه بار باردار شدم سقط شد خارج‌رحمی بود با یه بار اقدامم باردار شده بودم.الان بار دومه و ماه اول اثداممه اخر ماه باید بی بی چک بزنم ببینم مثبت میشه یا نه