2752
2734
عنوان

آخ .....

160 بازدید | 32 پست

دلم گرفته خیلیم دلم گرفته یعنی میرسه روزی ک خدا بغلم کنه اونم محکم😔😔❤️❤️

وقتی میگم بله صحیح یعنی دیگه نمیخوام ادامه بدم خوشمم نیاد جوابت نمیده حالا تو هی ریپ بزن  🚫🚫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چیشده عزیزم

من افسردگی بعد زایمان گرفتم بااین وجود خواهرشوهرام خیلی اذیتم میکنن هی در گوش شوهرم میخونن زن سابقت(دخترعموپسرعمو هستن)برگردون اون هنوز عاشقته دوست داره اون دخترعمومونه ناموسته باید برگردونی 

من افسردگی بعد زایمان گرفتم بااین وجود خواهرشوهرام خیلی اذیتم میکنن هی در گوش شوهرم میخونن زن سابقت( ...

عزیزمم 💔💔 خب فدا سرت اونا هرچی  بگن مهم شوهرته اونا  جذب خودت کن هوایی نشه

وقتی میگم بله صحیح یعنی دیگه نمیخوام ادامه بدم خوشمم نیاد جوابت نمیده حالا تو هی ریپ بزن  🚫🚫

منم امشب دلم میخواد بمیرم،خوابم نمیبره همه چیم بهم ریخته،استرس و اضطراب بهم حمله کرده میترسم

پزشکی جان تو حسرت شدی واسم و تمام دلخوشی های زندگیمو ازم گرفتی💔تو آرزوی بچگیم بودی و من خودمو با تو و روپوش سفید و مطب و بیمارستان و دانشگاه پزشکی کللللی تصور کرده بودم،تو نیازم بودی،علاقم بودی،آینده ام بودی و پایه های ساختن زندگیم اما....
منم امشب دلم میخواد بمیرم،خوابم نمیبره همه چیم بهم ریخته،استرس و اضطراب بهم حمله کرده میترسم

هعی منم

عزیزمم 💔💔 خب فدا سرت اونا هرچی  بگن مهم شوهرته اونا  جذب خودت کن هوایی نشه

شوهرم  همیشه ازش تعریف کرده بچه مشترک دارن...

دیروز وقتی نگاهش کردم چشاش بعد شنیدن جمله اون هنوز عاشقته برق زد و لبخند رو لباش نقش بست

هعی منم

اومدم شهر دور برای کار من و خواهرم الان خوابگاه پیدانکردیم همه پر

خواهرم یه آگهی دیده برای همخونه میگه بریم ببینیم منم میترسم حالم بد شد با اینکه هنوز ندیدمش

پزشکی جان تو حسرت شدی واسم و تمام دلخوشی های زندگیمو ازم گرفتی💔تو آرزوی بچگیم بودی و من خودمو با تو و روپوش سفید و مطب و بیمارستان و دانشگاه پزشکی کللللی تصور کرده بودم،تو نیازم بودی،علاقم بودی،آینده ام بودی و پایه های ساختن زندگیم اما....
شوهرم  همیشه ازش تعریف کرده بچه مشترک دارن... دیروز وقتی نگاهش کردم چشاش بعد شنیدن جمله اون هن ...

اگه آدم تعریفی بوده چرا جدا شدن 

باشوهرت حرف بزن بگو حرفای و رفتار تو خواهرت منو اذیت میکنه من از این وضع ناراحتم من الان توجه میخوام 

درک میخوام  صحبت کن باهاش با کسی ک رودرواسی نداریم که اون شوهرته هاا