2733
2734

ممنون میشم قیمتش مهم نیس فقط خوب باشه دندونارو سیاه نکنه یبس هم نشن

همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به در.کین درد مشترک...هرگز جداجدا درمان نمی‌شود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

لیپوزوفر 

❤لالا لالا به روی شونه ام بخواب بخواب امشب تو ای دخترِ مهتاب لالا لالا گلم ای بهترینم همیشه واسه تو عاشق ترینم لالا لالا میگم بارون نم نم نیفته از چشات قطره شبنم لالا لالا گل سرخم لالایی ناز دخترِ مامان؛ گونه حنایی بخواب دردونه من وقت خواب شدهمه دلخوشی هام نذر چشات شد❤️(ژوانم)
2740

سیدرال ولیپوزوفر خانمهای خیلی میگفتن خوبه من سیدرال پیدا نکردم لیپوزوفر ۴۱ خریدم 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
من دیروز بعد کلی تحقیق  قطره آهن لیپوزوفر گرفتم

جدی من خیلی سیدرال شنیدم مردد شدم بینشون

همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به در.کین درد مشترک...هرگز جداجدا درمان نمی‌شود.

والا من به پسرم فروگلوبین میدادم راضی هم بودم 

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم. به پشت سرم نگاه کردم جاهایی که از خوشیها حرف زده بودیم جای دو رد پا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم تنها جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی ؟خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم در سختیها تو را به دوش می کشیدم خدایا تو بی نظیری 😍😍😍😍 آدمهارو نه تو سفر بلکه وقتی خرشون از پل گذشت بشناس******چند بار که به درد و دلت بگن چرت و پرت یاد میگیری از درد بمیری ولی از کسی کمک نخوایی😢😢 
سیدرال ولیپوزوفر خانمهای خیلی میگفتن خوبه من سیدرال پیدا نکردم لیپوزوفر ۴۱ خریدم 

جدی خو من سیدرال راحت پیدامیکنم قیمتشم76هست خوبه

من لیپوزوفر میدم خوبه

الان تو تاپیک من که همه گفتن لیپوزوفر فک کنم پس بهترازسیدرال هست

2706