2737
2734
عنوان

تو گوشیه شوهرم سیو بود عشقِ داداش🥲خانما بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 2551 بازدید | 117 پست

اون عشق خواهربرادریه تو عشق زن و شوهری ، اینا جنسش فرق داره عزیزجان والله به پیر به پیغمبر فرق داره ، دختر خوب زندگیتو بکن ، دنبال حاشیه نباش که با کوچکترین جرقه اختلافات و سوتفاهم ها بوجود میاد

تو زنشی مشغول زنیت خودت باش ، ادما با ازدواج که عزیزانشونو به خاک نمیسپارن که ... خواهر داره مادر داره برادر داره پدرداره دوست داره ، علائقش سلایقش گذشته و زندکیش وابستگی هاش همخوناش و ...

شما ازدواج کردی به زندگی دو نفره تون برس

اتفاقا باید خوشحال باشی که روابط خوبه ، جنگ و دعوا و کدورت خوبه؟ ، خیلی خوبه که یه پسر جوری تربیت شده که خواهر رو دوست داره این نشونه خیلی چیزاست

نذار افکار بیهوده زندگیت رو خراب کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی از صداقتت متاهلی؟ جای من بودی، ب روش میاوردی؟

ببین نباید ناراحت شی خوب خواهرشه دوسش داره شاید از اول همین جوری سیو بوده ناراحتی نداره

لطفا واسه کسی که خیلی سختی کشیده ولی الان تو سخت ترین روزهای زندگیشه دعا کنید 
2731
اقا محمد اسم خواهرش عشقم سیو کنه و اسم تورو تو گوشیش عزیزم سیوکنه ..ناراحت نمیشی؟؟؟ صادق باشیم باهم

نه واقعا ناراحت نمیشم مگه فقط ابراز علاقه به سیو کردن اسمه 

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2740
اون عشق خواهربرادریه تو عشق زن و شوهری ، اینا جنسش فرق داره عزیزجان والله به پیر به پیغمبر فرق داره ...

دقیقا روابط محبت آمیز خانوادهدای بیشتر باشه روان طرف مقابل هم سالمتره

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
دقیقا روابط محبت آمیز خانوادهدای بیشتر باشه روان طرف مقابل هم سالمتره

همینطوره ، کاش همیشه صمیمیت و خوشی باشه تا روح آدما تو ارامش باشه ، ادم وقتی قدر این چیزا رو میدونه که طوفان بیفته به زندگی

اون عشق خواهربرادریه تو عشق زن و شوهری ، اینا جنسش فرق داره عزیزجان والله به پیر به پیغمبر فرق داره ...

آفرین کاش هممون اینجوری بعد ازدواج آدم باشیم

زن داداش من کل خونواده رو حذف کرده نمیزاره رفت وامد کنیم 

هیچ اتفاقی هم نیوفتاده بینمون فقط به شدت حسوده 

2706