2733
2739
ممنون از مشاوره ی درست و به موقعت میدونی راستش چند روزه انرژیم واسه خوندن چند برابر شده انگیزمم صدبر ...

اینا مغروری نیست ارزو هست تلاش کن بهش برسی ذهنتو رو درس متمرکزکن منم رشتم ریاضیه از فردا دوباره میخوام شروع کنم ببین نشد نداره تو میتونی رتبه 1 هم بیاری کتاب برنامه ریزی مهندس جوکارو بگیر تمام حرفای داداشمو گفته مشاوره هم داده عالیه یعنی ببین محشره حالا خیلی زیاده بخوام برات بگم مثلا من خودم گاها 3 سساعت با داداشم حرف میزنم توضیح میده بهم نمیشه همشو گفت ولی سوال داشتی بپرس ازم دعا هم میکنم انشاءالله بهترین رتبه رو بیاری گلم

اللهم صل علی محمد وآل محمدبرای شهدای امنیتبرای سایه ی پرچمی که نام الله ِش شده برکت دلامون برای مردم عزیز و مهربون کشورمیدنیا ممنون قلب مهربونت میشم واسه کار نامزدم یه صلوات مهمونم کمی❤️🦋 متفاوت بودن عقاید ماهم دلیل قانع کندده ایی نیست بهم دیگه بی احترامی کنیم   با افتخار یه کوردم و پشت دین و ولایتمم هستم من اگه خطاکارم پای اسلام ننویسین اون خطای منه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.