2737
2734

از روزی 6 ساعت شروع کن 

بدا به حال شهیدی که در صف محشر،،بفهمد آنچه نصیبش شده شهادت نیست...  در ایران تا بود ملا و مفتی، به روز بد تر از اینم بیوفتی...      هرکه افتاد پی شیخ به محراب رسید/ما پی میکده رفتیم،رسیدیم به شیخ.../ من اگر خوب و اگر بد تو برو خود را باش..هرکسی آن درود عاقبت کار که کشت../  عضو کمپین مبارزه با#بی جنبه ها ////////// 9/9/99بهترین اتفاق زندگیم میوفته😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اووو چه خبره بابا 

نه از روزی 3 یا 3 و نیم خوبه هفته هفته ببرش جلو سوالی داشتی خودم جوابت میدم یا از داداشم میپرسم اون رشته ریاضی رتبه 40 اومده خیلی چیزا حالیشه من خودمم کنکگریم زیاد ازش سوال میکنم

اللهم صل علی محمد وآل محمدبرای شهدای امنیتبرای سایه ی پرچمی که نام الله ِش شده برکت دلامون برای مردم عزیز و مهربون کشورمیدنیا ممنون قلب مهربونت میشم واسه کار نامزدم یه صلوات مهمونم کمی❤️🦋 متفاوت بودن عقاید ماهم دلیل قانع کندده ایی نیست بهم دیگه بی احترامی کنیم   با افتخار یه کوردم و پشت دین و ولایتمم هستم من اگه خطاکارم پای اسلام ننویسین اون خطای منه
اووو چه خبره بابا  نه از روزی 3 یا 3 و نیم خوبه هفته هفته ببرش جلو سوالی داشتی خودم جوابت میدم ...

راستش من الان روزی ده ساعت میخونم و فک میکنم کمه میخوام بکنمشـ ۱۴ بنظرت چطوره؟

راستش من الان روزی ده ساعت میخونم و فک میکنم کمه میخوام بکنمشـ ۱۴ بنظرت چطوره؟

خوب من مطمئن تو این 10 ساعت 2 ساعتشم محشر نمیفهمی 4 ساعت مفید مفید مفید بخون 

میدونی همه ی درساتو باید بزاری تو یه روز مثلا برنامه امروزتو میگم از اول بخوای مفید بخونی 30 دقیقه زیست 30 دقیقه ریاضی 30 دقیقه فیزیک و 30 دقیقه شمی عمومیارو هم 15 دقیقه شروع کن یکی اختصاصی یکی عمومی بخون این روش خوندنه همیشه بحثو نصفه ول کن ذهنت درگیرش میشه فردا میخونی ادامشو پس فردا میخونی همینجوری یواش یواش میره تو حافظه دراز مدتت بعد خانمی حتما باید همه ی درستاتو تو یه روز بخونی چون مغز ادم مساعل قاطیو بهتر میفهمه و تو خودش حفظ میکنه..بعد هرچی مطالعتو ببری بالاتر کمتر میفهمی تو هنوز اولشی از همین الان شروع کنی با روزی 9 ساعت با این روشی که میگم پله پله تا کنکور تمام راهو رفتی یهو نپر 10 ساعت بخون هنگ میکنی مغزت سوت میکشه سر درد میگیری این تنوعه مغزتو خسته نمیکنه 

اللهم صل علی محمد وآل محمدبرای شهدای امنیتبرای سایه ی پرچمی که نام الله ِش شده برکت دلامون برای مردم عزیز و مهربون کشورمیدنیا ممنون قلب مهربونت میشم واسه کار نامزدم یه صلوات مهمونم کمی❤️🦋 متفاوت بودن عقاید ماهم دلیل قانع کندده ایی نیست بهم دیگه بی احترامی کنیم   با افتخار یه کوردم و پشت دین و ولایتمم هستم من اگه خطاکارم پای اسلام ننویسین اون خطای منه
خوب من مطمئن تو این 10 ساعت 2 ساعتشم محشر نمیفهمی 4 ساعت مفید مفید مفید بخون  میدونی همه ی درس ...

ممنون از مشاوره ی درست و به موقعت میدونی راستش چند روزه انرژیم واسه خوندن چند برابر شده انگیزمم صدبرابر قبلا با حرفا و نامیدی هایی که بهم میدادن داغون میشدم الان فقط به رتبه ی زیر هزارو یا حتی زیر صد فک میکنم اشتباه نکنیا مغرور نشدم😅فقط انگیزم رفته بالا دیگه اهدافمم بزرگ شده واسم دعا کن این انرژی تا کنکور باهام باشه

2706