2733
2739
عنوان

شوهرم رفت...

| مشاهده متن کامل بحث + 644 بازدید | 58 پست
این پیشنهاد بابای منم بود گفت ی مدت تو و شوهرت جدا زندگی کنید تو بیا پیش ما تا خرج کمتر بشه البته من ...

خوب کردی خیلی وقتا نتیجه خوبی نداره که صد البته اون منش مرد هم مهمه

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای شوهر منم بیکار شده خیلی سخته

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
یعنی چی سرکار نمیرع ،زبونشم درازه

همون الان دقیقا ۶ ماهه خونس

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
2728

وای چقد بدم میاد مرد نره سرکار بشینه خونه ،،،،،،،،،دق میکنم من بخدا 

اصلا طاقت ندارم شوهرم بشینه خونه ،،،،،ارزو داشتم شوهرم هشت صبح بره ،،،،ده شب بیاد خونه

متاسفانه شوهر من الان خونه اس،،و همش دعا دعا میکنم بره بیرون

پول داره؟ 

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
وحشتناکه... تا حرفی میزنم اینجوری دعوا راه میندازه و کاری میکنه من احساس میکنم اشتباه از من بوده

منم از دیروزه باشوهرم قهرم نمیتونم طولانی قهر باشم عصابم میریزه به هم صب از حال رفتم خیلی ضعیف شدم

هرچه هستم خدایم داند...
2740
😣😣😣😣😣😣😣خدا هدایتش کنه اون برا زندگی شما تلاش نکنه کی باید حواسش باشه پس؟!!

بچه اینده میخواد ادم باید پیشرفت کنه اخه بیخیالی تا چه حد

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
چرا

اشتباه متوجه شدم دوباره خوندم فهمیدم   

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
وای چقد بدم میاد مرد نره سرکار بشینه خونه ،،،،،،،،،دق میکنم من بخدا  اصلا طاقت ندارم شوهرم ...

دیوونم کرده بخدا کاش فقط کارش بود اخلاقم نداره

چرا مثلا 

اشتباه متوجه شدم عزیزم عذر میخوام

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ای خدا چقدر سخت ،من شوهرم دوسال خونه نشست هرچی داشتیم هدر شد ،ولی کار گیرش نمیومد اوایل تنبلی میکرد بعداً هم کار پیدا نمیشد ،ولی هروقت دعواش میکردم حق ودمیداد ب من 

2706