2733
2739
عنوان

فرزند آوری خرحمالی است اگر...

| مشاهده متن کامل بحث + 621 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو امضام درباره ی بیش فعالی کودکان هست 

تجربیاتم به عنوان یک مادر 

بخونیدش اگه دوست دارید 

به نظرم آگاهی مامانها خیلی مهمتر از هر چیزیه برای کودکانشون

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }

سه ماه اقدامم و الان یه حسایی دارم نمیدونم واقعی ان یا توهم بنظرتون واقعین ؟

بعد ازاینکه هرچی میخورم حس میکنم ک الانه ک همشو بالا بیارم 

۲۵ موعد پریودمه

سینه اام کمی حساس شدن و کمردرد خیلی بدی گرفتم 

بعضی اوقاتم شکمم تیر میکشه 

خیلی میخابمو اشتهام رفته بالا 

از تخم مرغ بدم میاد

تیکر بارداری واقعی نیست ارزومه ک این ماه بفهمم تیکرم واقعیه دعام کنین لطفا
2728
ای بابا چراااا    

خیلی دخترم ناآرومه..اصلا هیچ لذتی نمیبرم از زندگی..از مادری...

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤
بستگی به شرایط زندگی و سن داره

بتظرم ادم تا ۳۵ سالگی وقت داره بچه بیاره، راستی دختر ماهتو ببوسش ماشالله نازه

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2738
من ده سال شده هنوز شوهرم ميگه زوده 

احسنت، نیاریا. اشتباه محضه، برو بهترین خونه و بهترین ماشینو بخر بعد بچه بیار، اصلا عجله نکن. الان چند سالته؟

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
چند سالشه؟ فقط یه بچه داری؟ 

آره یه دختر۴سالشه...

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤
سه ماه اقدامم و الان یه حسایی دارم نمیدونم واقعی ان یا توهم بنظرتون واقعین ؟ بعد ازاینکه هرچی میخور ...

واسه من سینه هام حساس تر شده بود و کمر درد داشتم. مثل پریودی. روز عادتمم لکه بینی داشتم و بعدش قطع شد. بعد جند روز آزمایش خون مشخص شد باردارم

مامان سوفیا  
واسه من سینه هام حساس تر شده بود و کمر درد داشتم. مثل پریودی. روز عادتمم لکه بینی داشتم و بعدش قطع ش ...

امیدوار باشم ینی؟

تیکر بارداری واقعی نیست ارزومه ک این ماه بفهمم تیکرم واقعیه دعام کنین لطفا
2706