2737
2734
عنوان

زنداداش

| مشاهده متن کامل بحث + 2116 بازدید | 146 پست

چه بیشعور بگو در مورد خانواده خودتم همیت تصمیمو داری؟

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند تا خواهرید استارتر؟

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

ترس کرونا طبیعیه .اما تا کی ادامه داره؟با رعایت میشه رفتار کرد مثلا فضای باز یا پنجره باز.ببین خیلیا با این برخوردا بچشون از دست دادن من دور و برم باردار زیاده و همه همین ترس و رعایت دارن.اما بگو الان مادر و خونواده خودتم نمیان؟اگر نه خب حرفی نیس وگرنه چه فرقیه؟

2731

خب یگو پس خونواده خودتم نباید بیان اگه اینجوریه 

کرونا فقط واسه شماست؟

البته اینم بگم زن داداش خودمم نذاشت بچه هاش دنیا اومدن بریم داداشم خیلی راحت گفت نیاین با خواهر مادر خودش راحت تره 

بالاخره بچه هاشون بزرگ میشه باهاشون مثل خودشون رفتار میکنه 

من که همیشه دعا میکنم دختر گیرشون نیاد تا در آینده عروساشون یکی مثل خودشون بشه و خدا رو شکر دختردار نشدن دوتاشون

به نظرم با سیاست والله من که روم نمیشه مثل ایشون رک حرف بزنم

اتفاقا شاید منم زایمان کنم همچین تفکری داشته باشم چون شوهر منم یدونه پسره اما میذارم حداقل یه بار بیان و چیزی نمیگم اما کم کم کمش میکنم و نمی ذارم

تو این وضعیت نگرانه ولی چون بی سیاسته این شکلی میگه و باعث ناراحتیتون میشه

ابر بارنده به دریا میگفت گر نبارم تو کجا دریایی       در دلش خنده کنان دریا گفت:ابر بارنده تو هم از مایی
2738
البته بیراه نمیگه ولی خیلی بد و بی سیاست میگه. به نظرم کلا نرید و بعد زایمانش هم بهش بگید تا کرونا ت ...

دقیقا باهات موافقم تهش اونی که ضرر میککه خود عروس هست 

بشرطی که ایشون و خواهرها و خوانوادش برا خودشون احترام قایل شن و نرن 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
اتفاقا شاید منم زایمان کنم همچین تفکری داشته باشم چون شوهر منم یدونه پسره اما میذارم حداقل یه بار بی ...

خب میتونم‌بپرسم چرا تفکراتتون اینجوریه؟

به خونواده خودتم اجازه نمیدی بیان؟

هر دو طرف حق دارید اما الان به نظرم صلاح نیست بچه نوزاده خیلی بدنش ضعیفه ،زنداداشتون فقط نگران بچشه ،یه حس مادرانه ،،اگه مادرتون خیلی اصرار دارند می تونید با فاصله دیدار داشته باشید