2733
2734
عنوان

زنداداش

| مشاهده متن کامل بحث + 2116 بازدید | 146 پست
نه گلم اگه کرونا نبود ایشون شاید بهونه دیگه میاوردن 

گفتم این دنبال بهونه هست 

عروس عمه ام تا 40 روز عمه ای منو احمل کرد بخاطر اخلاق بدش ولی نگفت نیا بهش خودمون گفتیم عمه فقط بیاد کمک کنه ولی هر روز بهش زنگ میزدیم بهش احوال خودشو بچه رو میگرفتیم و بهش روحیه میدادیم بعد هم که خواهرش امده بود بره خونشون پسرعمه ام راهش نداذه بود گفت هر وقت داییام وخاله و عمه هام و خواهرام امدن اون موقع شما هم بیا 

یه جاهای باید رک حرف زد بعد که واکسن دوماهگیشو زد ما رفتیم اونم سه نفر سه نفر با رعایت بهداشت کامل 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم نرید حوصله حرف شنیدن دارید الان زنداداشتون منتظر اینه شما برید بگه هان من چندبار گفتم اینا دوباره اومدن لج منو در بیارن اتو دستش میدید تماس بگیرید با برادرتون و همسرش و گوششششششون کنید که ما به خاطر این حرف و این رفتار نیومدیم البته با سیاست در ضمن استاتر یه نصیحت خواهرانه میکنم در حد متعادل چه به عروس و چه به داماد محبت کنید حکایت خوبی که از حد بگذرد.... هست

سال دیگه این موقع من تونستم ....😍😍 خدایا برادرزاده ها و خواهرزاده هام رو در پناه خودت حفظ کن
2731
زنداداش سابق منم کلااا فقط با خانوادش راحت بود دوست داشت فقط با اونا باشه ولی موقع مناسبتا و کادو گر ...

بنده خدا برادرتون به خاطر اخلاق بد همسرش طلاق گرفت 

خیلی بده

بنده خدا برادرتون به خاطر اخلاق بد همسرش طلاق گرفت  خیلی بده

برادرم بنده خدا نه سال تحمل کرد دست اخر هم زنش برای اینکه بترسونتش رفت درخواست طلاق داد داداشمم زد به سیم اخر طلاقش داد با پشیمونی رفت خونه ی باباش

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
برادرم بنده خدا نه سال تحمل کرد دست اخر هم زنش برای اینکه بترسونتش رفت درخواست طلاق داد داداشمم زد ب ...

این وسط بچه ها فقط تلف میشن

این زنش و برادرتون چی شدن؟

ازدواج کردن؟

چون این تاپیک منو یاد یکی از افراد فامیل انداخت که خیلی بد ذاته

این وسط بچه ها فقط تلف میشن این زنش و برادرتون چی شدن؟ ازدواج کردن؟ چون این تاپیک منو یاد یکی از ...

خداروشکر بچه نداشتن یه مدت قبل از طلاقشون رفته بودن مشاور، مشاور‌ به برادرم‌ گفته بود تحت هیچ شرایطی بچه دار نشو

اون بدذات نبود فقط بیش از حد حساس بود و گاها بدبین

برادرم مجرد ولی خبر داریم که اون خانم ازدواج کرده

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
2738
یعنی عروسشون اختیار منزل خودش و بچه خودش رو نداره و اختیار بچه آینده برادرش رو داره؟!!!!! خوبید شما؟ ...

خانوادش خودش همه خونه ان اصلا از خونه در نمیان؟ اگه اینجوریه که حتی پدر بچه هم نباید بچه رو ببینه عروس حق بی احترامی نداره که زنداداش استارتر داره همین کارو میکنه 

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
کار خواهرت زست بوده ولی کار عروس این هام زشته میگه خانواده خودم بیان شما نیاین  در صوزتی که با ...

عروسشون خیلی دیگه لوسه و تحفه چه خبر بابا یه بچه میخواد بدنیا بیاره اینگاریی همه کور اجاقن فقط این خانوم تو دنیا بچه دار شده با اینکارش جز از چشم افتادن هیچینصیبش نمیشه 

بگو اگه کرونا هست برا خانواده خودتم هست ما به خاطر اون کوچولو میایم اگه هم بیایم کنارش نمیایم فقط میایم ادبمونو نشون بدیم ول کن جواب نده با خُلق بد که بعد برا خودت بد بشه

بهترین رفیق زندگیم همسرم 💪🤞✌