2737
2734
عنوان

تصمیم گرفتم خودکشی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 5761 بازدید | 222 پست
اگه خودمو بکشم بخاطر کارهاییه ک مامانم باهام کرده🙃

نه بازم‌نکن تو ببخش تو بخاطر کارایی ک مامانت باهات کرد هم این دنیا و اون دنیارو از خودت نگیر 

پشت خودکشی هیچی نیست باور کن راحت نمیشی 

ادم وقتی بمیره دستش از دنیا کوتاه میشه 

دیگه ادم‌نمیتونه برگرده همه چیو درست کنه 

پس خرابش نکن 

تو میتونی بهترین راه رو برای خودت هموار کنی باور کن میتونی 

اره میشه همیشه تو اوج سختیه ک معجزه میشه تو اوج سختیه ک عیار ادم معلوم‌میشه 

باشه ؟

نکن اینکارو اصن همه چیو فراموش کن انگار ک هیچی نبوده خدا خودش ب همه چی رسیدگی میکنه 

ان مع العسر یسرا

فان مع العسر یسرا

بعد هرسختی قطعا اسونیه 

نگو نه 

روزای خوب میرسه

اللهم عجل لولیک الفرج

برای سلامتی عشقم که هفت ساله هلاک یه نفس کشیدن راحتیم دعا میکنی؟!( امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السو) از عشق متنفـــرم تمام خوشی های زندگیمو ازم گرفت😭💔هر وقت سرتونو روی شونه های محبوبتون گذاشتین دلتنگهارو دعا کنین(: 🥺🤍
مطمئنم پشیمون میشی همه میشن

من امشب از ترس دزد نتونستم بخوابم چون خونمون داغ ونه و فقط منو مامانم زندگی میکنیم بابام فوت شده داداش ندارم تا ۱ شب سرکارم از اونطرف از ترس لاتای محله با صد ترس و لرز میام خونه ولی بازم خوابم نمیبره از ترس چیکار کنم  ب نظرا بازم پشیمون میشم 

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جهت اطلاع من قبلااا خودکشی کردم خیلی کوچک بودم بدلایلی ناامید بود و تنها... ولی وقتی حالم بد شد منو بردن بیمارستان هیچی متوجه نمیشدم بین خواب و بیداری حالم بد شد شستشو معده دادن. ولی بعدش بیشتر پشیموون شدم بدترین تجربه در زندگیم بود دلم نمیخاد هییچکس تجربه ش کنه حتی اگه نمیره بهش فکرم نکنه

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
2728
عزیزم من میخوام از محیط زندگی کردنم فرار کنم از این میترسم آدم اتفاقای گذشته رو فقط فراموش میکنه&nbs ...

عزیزم این تاپیک مال یکی از کاربراس

مسایی که خودکشی کردن و کسایی که مرگ موقت داشتن به صورت طبیعی تجربیات واقعیشونو نوشتن

بخون 

بعد تصمیم بگیر

اگر تجربه مزگ حقیقی هارو هم حوصله نداری بخونی اون خودکشی هارو بحون حتما

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2966111/سلام-ازهمه-دوستای-گلم-که-از-داغ-عزیزشون-دارن-رنج-می?page=1

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
هوم حدس میزدم شوهرت الان خوبه؟خیانت نمیکنه

خیانت نمیکنه ولی من دیگه

دلم باهاش صاف نمیشه هرکاری میکنم

یادم نمیره دلم وبدجوری شکسته سرتاپام وهم

طلابگیره دیگه هیچی مثل سابق نمیشه

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
جهت اطلاع من قبلااا خودکشی کردم خیلی کوچک بودم بدلایلی ناامید بود و تنها... ولی وقتی حالم بد شد منو ...

عزیزان من خواهش میکنم اول شرایط منو بخونین بعد بگین پشیمون میشی پشیمونی مال اونی ک از سر لجبازی یا جلب توجه خودکشی میکنه ن بخاطر من از ترس اینکه هزار تا بلا سرش نیاد

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙
خیانت نمیکنه ولی من دیگه دلم باهاش صاف نمیشه هرکاری میکنم یادم نمیره دلم وبدجوری شکسته سرتاپام وهم ...

ینی فقط بخاطر بچه هات

اینجور اذیت نمیشی

دلیل خیانتش چی بود البته ک توجیهی نداره

😎
2738
دلم میخواد از اینجا فرار کنم نمیخوام هیچوقت برگردم

من نمیدونم اونجایی که زندگی میکنی چقدر بده

ولی میدونم آدم میتونه تصمیم بگیره با دوتا پاش دیگه جایی نباشه که قبلا بوده

به همین سادگی

بره بیرون

یه شهر دیگه

بره خودشو گم و گور کنه

بره امام زاده ها بخوابه

بره تو سالمندان خدمت کنه

ولی نیاز نیست برای فرار از خونش بمیره

بره و یه مدت به حودش فرصت بده و یه زندگی جدید رو شروع کنه

کافیه پول یک بلیط اتوبوس داشته باشه همین

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
عزیزان من خواهش میکنم اول شرایط منو بخونین بعد بگین پشیمون میشی پشیمونی مال اونی ک از سر لجبازی یا ج ...

گفتم خوندم. من لجبازی نبود... 

برنامه شبکه چهار ماه رمضون دیدی؟ زندگی پس از زندگی؟ 

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
من نمیدونم اونجایی که زندگی میکنی چقدر بده ولی میدونم آدم میتونه تصمیم بگیره با دوتا پاش دیگه جایی ...

اگه حوصله داشته باشی و ناپیک قبلیمو بخونی متوجه میشی ک حتی نمیتونم بدم ی شهر دیگه🙃

من امشب از ترس دزد نتونستم بخوابم چون خونمون داغ ونه و فقط منو مامانم زندگی میکنیم بابام فوت شده داد ...

عزیزم خدا بهت احتیار داده

هیچ فامیل نداری؟؟

برو خونه فامیل به مامانت بگو من اینجا نمیمونم بله حق داری میترسی بایدم بترسی

خواستی چند تا دعای محافظت بهت بدم

ولی خدا بهت اجازه نداده حودتو بکشی اینجوری

پس پلیس صد وده واسه چیه

اگه حوصله داشته باشی و ناپیک قبلیمو بخونی متوجه میشی ک حتی نمیتونم بدم ی شهر دیگه🙃

میحونم عزیزم

عزیزم خدا بهت احتیار داده هیچ فامیل نداری؟؟ برو خونه فامیل به مامانت بگو من اینجا نمیمونبله حق دار ...

ن فقط ی خواهر دارم ک شوهرش بهم دست درازی کرده و ی بار منو خیلی کتک زده میترسم از اونا هم

ینی فقط بخاطر بچه هات اینجور اذیت نمیشی دلیل خیانتش چی بود البته ک توجیهی نداره

نه به خاطربچه هام نیست

روزی که میخواستیم بریم محضر

برادرشوهرم زنگ زدبه داییم اونم ازمن

خواهش کردجلوی همه منم نخواستم حرف داییم

زمین بخوره یه فرصت دیگه دادم بهش ولی

الان پشیمونم چون نمیتونم تحملش کنم دختربزرگم

ازدواج کرده پسرمم دیگه ۱۷سالشه خودش میتونه

مواظب خودش باشه دخترکوچیکم ۷سالشه و

حضانتش بامنه مهریم وبخشیدم حضانت دخترم وگرفتم

بابت بچه هام نگرانی ندارم خونواده دامادمم درجریان

هستن ومشکلی نیست منتظرم کرونا تموم بشه

اقدام کنم واسه طلاق

علت خیانتشم که فکرمیکنم واسه تنوع طلبیش

بود چون نه کم گذاشتم براش ونه ازنظر ظاهری

مشکلی دارم

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2706