2737
2734
عنوان

تصمیم گرفتم خودکشی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 5761 بازدید | 222 پست
اره دیگه تو تصمیم گرفتی اینکارو کنی 

باشه 

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙
تروووخدا بهم درخواست دوستی بده پزشک قانونی هستم و هزاررررر تا از این پرونده ها داشتم اگه میشه بهم در ...

پرونده چی روانپزشکی ؟

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا اینکه توکلت رو به خدا از دست دادی بیشتر به خدا نزدیک شو در های رحمت بسمتت باز میشه 

اره اینم هست 

2731
چ آینده ای مثلا همین الان دارم جوش اینو میزنم ک صاب کارم اخراجم نکنه چون امشب تا میتونست سرم داد زد ...

عزیزم حق داری غصه بخوری. ولی فقط خودکشی نکن ک بدتره. چون این دنیا کوتاهه ولی اون دنیا... ب خدا توکل کن فقط همینو میتونم بگم. ❤️

الان نه اینکه کاملا خبر داریم تو اطرافمون چی میگذره😆

😂😂😂😂دقت نکرده بودم چشممو باز کردی مدیونتم😅😅😅

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738
عزیزم من کرمان زندگی میکنم ...یکی از رستوران ها تو بلوار جمهوری هست ک اول اسمش ش هستش... اونجا برو ...

باشه عزیزم ممنون ک گفتی 

روانشناسی رو که توی دانشگاه باید بگزرونی اینکه خودکشی ها و.

خب یکم توضیع میدین اونایی ک خودکشی کردن چی میشدن 

منم دلم میخواد رگمو بزنم ولی میترسم درد داشته باشه😶

رگ درد اولشه

بعد مرگ درد اصلی شروع میشه که متأسفانه تمومی هم نداره

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒