2733
2734
عنوان

تصمیم گرفتم خودکشی کنم

5772 بازدید | 222 پست

میگن کسی ک خودکشی میکنه می ره جهنم ب نظرم برم همون جهنم از این زندگی ک الان دارم بهتره 

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙
منم ببر

ن دیگه ببخشید 

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چرا چیشده بگو کمکت کنیم عزیزم 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
ندید اینو میگی

یعنی خدا چجوری مجازاتم میکنه اگه میدونین بگین لطفا

قبل اینکه این کارو کنی ازت التماس میکنم بری سریال سیزده دلیل برای اینکه (13reasons why) رو ببینی

حرفی نمیزنم از ناامیدی درت بیارم فقط عاجزانه ازت میخوام سریالو ببینی

اگه خواستی بهت میگم تلگرام کجا دانلود کنی

این سریال یا کلا از این کار منصرفت میکنه یا انگیزتو ده برابر میکنه

فقط لطفا ببینش

نه جهنم نمی‌برن میبرن جایی که هیچ درکی از محیط پیرامون نداشته باشی همیشه تو این وضعی

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

خدا ب زندگی برت گردونه... 

صبح بخیر

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
چرا چیشده بگو کمکت کنیم عزیزم 

تو تاپیکای قبلیم گفتم متاسفانه یکی دوتا نیستن ک الان بتونم بگم

2706