2733
2739
عنوان

وقتی شوهرتون بچه دار نشد ولش کنید بره!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 6495 بازدید | 305 پست
نه اصلا...فقط من وکیل بگیرم لازمه خودمم جلسات دادگاه رو برم؟؟؟؟

ن عزیزم نیاز نیس 

ولی بری بهتره 

ب وکیلت پول خوب بدی همچین کارات راست ریست میکنه کیف کنی

اصلا جلو شوهرت نگی ناقص شدم و فلان!!!!!

اونو بکوب 

خودت بکش بالا

بگو اون مشکل نازایی داره من ک چیزیم نیس 

من ۱۰سال تو حسرت بچه نموندم ک الان پرو بازی دراره 

البته حق داره چون عقیمه میدونخ گندِ زیرابیاش در نمیاد

اعتماد بنفست ببر بالا

ببین این راه یکم سخت هست اما ترسناک نیس

ی خودی نشون بده یا شوهرت میشینه سرجاش عاقل 

یا اینکه بهتر ارزشش نداره واسش عمرت بزاری

ببخشید من هی ریپلای کردم پستاتُ اعصابم بهم ریخت 

فقط خانوادت بیار تو جبهه خودت 

برای سلامتی پدر مادرم صلوات بفرستید لطفا 😘لایک کنید منم برای پدر مادراتون بفرستم ❤❤
عزیزم‌اگر زود اقدام کنی مثلا مهرت بزاری اجرا اگر تو اون مدت یعنی بعد اقدامت ب نام کسی کنه میتونی است ...

یعنی اگه دوروز قبله اقدامه من باشه دیگه نمیشه برگردوندشون.

بعد حتی اگه وکالتی بنام کرده باشه قبوله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن عزیزم نمیتونه پس بگیره

چرا میتونه خیلی راحت..... داییم 20 سال پیش خونه ب نام زنش کرده الان اختلاف  دارن خونه رو تو دو جلسه دادگاه پس گرفت ی سرچ بزن تو اینترنت یا از ی وکیل بپرس خیلی راحت مرد میتونه پس بگیره مگر اینکه پول ملک و خود زن داده باشه یا ملکی ک مرد ب نام زن کرده زن فروخته باشه یا ب ملک دیگه ای تبدیلش کرده باشه دراین صورت نمیتونه پس بگیره ، حتی طلاهایی ک مرد واسه زن میخره کاغذ خرید ب نام مرد باشه میتونه پس بگیره😕

چرا میتونه خیلی راحت..... داییم 20 سال پیش خونه ب نام زنش کرده الان اختلاف  دارن خونه رو تو دو ...

عزیزم ثابت کردن میخواد 

مثلا فاکتورا نباشه طرف میگه فروختم 

ولی ملک نمیشه شاید داییتون چیزی قید کرده بوده پشت سند

مثل دایی من ک تا ۱۵ سال ملک داده ب زنداییم ب شرطی ک سر زندگیش باشه اگر قبل ۱۵ سال جدا بشه استرداد ملک میشه

برای سلامتی پدر مادرم صلوات بفرستید لطفا 😘لایک کنید منم برای پدر مادراتون بفرستم ❤❤
2731
یعنی اگه دوروز قبله اقدامه من باشه دیگه نمیشه برگردوندشون. بعد حتی اگه وکالتی بنام کرده باشه قبو ...

اگر مثلا ب نام نادرش باشه ولی وکالت ازش داشته باشه نمیشه گلم 

چون ی جورایی میشه برای مادرش دگ مثلااااا

ولی مثلا ۲ روز قبل اقدامت ب نام شده باشه وکیلت بتونه اثبات کنه از ترس مهریه بوده ب گمونم دادگاه بتونه کاری کنه برات 

عزیزم ثابت کردن میخواد  مثلا فاکتورا نباشه طرف میگه فروختم  ولی ملک نمیشه شاید داییتون چ ...

ن عزیزم هیچی قید نکرده ،ی سرچ بزن ملکی ک مرد ب نام زن کرده اگر پولی ردبدل نشده باشه میتونه پس بگیره مگر زن ملک و فروخته باشه، برادرم وکیله هزارتا از این پرونده ها داشته😐 حقیقت اینه  

عزیزم ثابت کردن میخواد  مثلا فاکتورا نباشه طرف میگه فروختم  ولی ملک نمیشه شاید داییتون چ ...

همسرم ی ماشین ب نامم کرد اول زندگی دو سال ب اختلاف خوردیم اولین کاری ک کرد از طریق دادگاه ماشین و ازم پس کرفت بعد دوسال ک بنامم بود و داییم بدون هیچ قیدی خونه ای ک بنام زنش بود بعد20 سال پس گرفت و هزارتا از این مسایل دیدم وشنیدم چون برادرم وکیله، واینکه ی سرچ ساده بزن گوگل میبینی ک واینجوریه,😟😟😟😟

2738

ببین منم همسرم واریکوسل داشت ولی به خانوادش میگف مشکلی نداره و اینا ولی من آزمایشاشو همه رو از یک کنار قایم کرده بودم ک اگ چیزی شد رو کنم😂😂 تو هم حالا مگه آزمایشا رو نداری ک نشون خانوادش بدی؟

باید برم مدارک پزشکیشو از مرکز درمان ناباروری بگیرم...بعد من روز اول سال بودم الان خودم به خاطر آی و ...

مشکلی نداره بازم تو قابلیت باردار شدنو داری اصلا نگران نباش طلاق بگیر زود باز شوهر کن ولش کن هیچیتم به نامش نکن اصلا یه وکیل خوب بگیر بشین خونه بابات راحت بگو خونه رو اتیش میزنی بدبخت علاوه بر خونه بیمه هم میدن بهم برو مدارکم از مرکز درمانی بگیر 

ببین منم همسرم واریکوسل داشت ولی به خانوادش میگف مشکلی نداره و اینا ولی من آزمایشاشو همه رو از یک کن ...

نمی فهمن...شعور ندارن...من با میکرو یه بار خارج رحمی باردار شدم میگن تو مشکل داری

الان اینایی که گفتی ربطی به بچه دار نشدنش نداشتا

به خاطر بچه دار نشدن اون من مجبور به آی وی اف و میکرو شدم...داروهای زیاد هورمونی برام ضرر داشت باعث ایجاد لخته تو قلبم شد...دکتر قلب گفت دیگه هیچ وقت دارو هورمونی مصرف نکن

ببین منم همسرم واریکوسل داشت ولی به خانوادش میگف مشکلی نداره و اینا ولی من آزمایشاشو همه رو از یک کن ...

همین الان بگو.....بگو بیا با مادرت بریم دکتر ...اشتباه نکن....تو این پروسه درمان فقط تو ضرر میکنی

2706