2737
2739
عنوان

وقتی شوهرتون بچه دار نشد ولش کنید بره!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 6495 بازدید | 305 پست
یه قانونی هست که اکثرا بیخبریم ،اگر عقیمی مرد بیشتر از پنج سال طول بکشع زن می تونه بدون دخالت مرد طل ...

نطفه اش ضعیفه حرکت نداره....من خودم لاپاراسکوپی تشخیصی شدم که سالمم

نمی فهمن...شعور ندارن...من با میکرو یه بار خارج رحمی باردار شدم میگن تو مشکل داری

برشون دار با کل فامیل ببرش دکتر ک بفمن چی ب چیه

ما یه فامیل داشتیم شوهرش مشکل داشت خانواده همسرشم میگفتن تو مشکل داری و دکتر نیومدن هرجا میشستنم میگفتن دختره مشکل داره:/

اخر دخترم زد ب سیم اخر اونم هرجا میشست میگف پسرشون مشکل داره و... جلو خود خانواده هم میکف اگ مشکل نداره پاشن بیان دکتر ... دیگه رفتن ک حرف بزنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از خونه اومدم بیرون....خونه رو میگه برگردون...خونه حدودا ۵ میلیارده

برنگردونیااا غلط کرده وقتی تورو نمیخواسته و هوسباز بوده تورو پاسوز خودش کرده

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده♡  
ن عزیزم هیچی قید نکرده ،ی سرچ بزن ملکی ک مرد ب نام زن کرده اگر پولی ردبدل نشده باشه میتونه پس بگیره ...

ماام خانوادمون حقوقی هستن 

باز هرپرونده ای ی طوریه 

مال ما ک نتونست پس بگیره ملکشو 

من خودم حقوق نخوندم اما اینطور تو خانواده شنیدم 

باز اینطور ک شما میگی نمیدونم لابد هر پرونده ای فرق داره 

اما میگم واسه داستان ما نتونست چیزی از زنش پس بگیره 

برای سلامتی پدر مادرم صلوات بفرستید لطفا 😘لایک کنید منم برای پدر مادراتون بفرستم ❤❤
2731
ماام خانوادمون حقوقی هستن  باز هرپرونده ای ی طوریه  مال ما ک نتونست پس بگیره ملکشو  ...

کاش تو درست بگی، ولی اینطوری نیست چقد پافشاری میکنی کمترین هزینش ی سرچ ساده است،

موفق باشی