2733
2734
عنوان

وقتی شوهرتون بچه دار نشد ولش کنید بره!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 6495 بازدید | 305 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پرونده پزشکیم هست

شکایت کن و ادعای خسارت کن، دیه بدنتو که ناقص شده رو بگیر

اگه بشر این اصل رو رعایت کنه قطعا دنیا جای قشنگ تری میشه:وقتی از اعماق وجودت احساس میکنی زندگیت رو نکبت فرا گرفته بچه دار نشو! 😒ظلمِ ظالم، جورِ صیاد، آشیانم داده بر باد... ای خدا، ای فلک، ای طبیعت... شام تاریکِ مارا سحر کن... 🤲😢😞😞😞مشغول قتل‌عام روزها هستم‌!💔ما دهه شصتیا تو زندگی ازهرچی میترسیدیم سرمون اومد، از هرچی نمیترسیدیم هم سرمون اومد، یه سری چیزای متفرقه هم بود اونا هم سرمون اومد، یه سری چیزا هم اصلا مربوط به ما نبود ولی سرمون اومد، یه چیزایی حتی وجود خارجی نداشت ولی اونا هم سرمون اومد، لامصب معلوم نیس کله ست یا میدان مغناطیسی😒😒😒 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کاش من حسنی بودم و توی دِه شلمرود، تک و تنهابودم، و عین خیالمم نبود که نه قلقلی نه فلفلی نه مرغ زرد کاکلی هیچکس باهام رفیق نیست، و تنها دغدغه ام این بود که تنها روی سه پایه، بنشینم توی سایه☹️☹️ من به فکرِ خستگی های پَرِ پرنده هام، تو بزن تبر بزن... من به فکرِ غربتِ مسافرام، آخرین ضربه رو محکمتر بزن🍁🍃اون درختِ سربلندِ پُرغرور، که سرش داره به خورشید میرسه منم منم، اون درختِ تن سپرده به تبر که واسه پرنده ها دلواپسه منم منم، من صدای سبزِ خاکِ سُربی ام، صدایی که خنجرش رو به خداست، صدایی که توی بُهتِ شبِ دشت، نعره ای نیست ولی اوجِ یک صداست🌳🍃🍃سنگ است که میزند به سینه هرکس فقط برای خود😔 بیزارم از این خلقِ دورنگ و از ناکسان و هرکسی😒
2728
واقعا میتونه؟؟؟؟؟

من یه چیزایی شنیدم درمورد این موضوع ولی انقد اطلاعات ندارم که بهت بگم، با یه وکیل خبره مشورت کنی بهتره، اونا بهتر راهنماییت میکنن، ولی مشکلتو کامل بگو چیزی جا نندازی

اگه بشر این اصل رو رعایت کنه قطعا دنیا جای قشنگ تری میشه:وقتی از اعماق وجودت احساس میکنی زندگیت رو نکبت فرا گرفته بچه دار نشو! 😒ظلمِ ظالم، جورِ صیاد، آشیانم داده بر باد... ای خدا، ای فلک، ای طبیعت... شام تاریکِ مارا سحر کن... 🤲😢😞😞😞مشغول قتل‌عام روزها هستم‌!💔ما دهه شصتیا تو زندگی ازهرچی میترسیدیم سرمون اومد، از هرچی نمیترسیدیم هم سرمون اومد، یه سری چیزای متفرقه هم بود اونا هم سرمون اومد، یه سری چیزا هم اصلا مربوط به ما نبود ولی سرمون اومد، یه چیزایی حتی وجود خارجی نداشت ولی اونا هم سرمون اومد، لامصب معلوم نیس کله ست یا میدان مغناطیسی😒😒😒 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کاش من حسنی بودم و توی دِه شلمرود، تک و تنهابودم، و عین خیالمم نبود که نه قلقلی نه فلفلی نه مرغ زرد کاکلی هیچکس باهام رفیق نیست، و تنها دغدغه ام این بود که تنها روی سه پایه، بنشینم توی سایه☹️☹️ من به فکرِ خستگی های پَرِ پرنده هام، تو بزن تبر بزن... من به فکرِ غربتِ مسافرام، آخرین ضربه رو محکمتر بزن🍁🍃اون درختِ سربلندِ پُرغرور، که سرش داره به خورشید میرسه منم منم، اون درختِ تن سپرده به تبر که واسه پرنده ها دلواپسه منم منم، من صدای سبزِ خاکِ سُربی ام، صدایی که خنجرش رو به خداست، صدایی که توی بُهتِ شبِ دشت، نعره ای نیست ولی اوجِ یک صداست🌳🍃🍃سنگ است که میزند به سینه هرکس فقط برای خود😔 بیزارم از این خلقِ دورنگ و از ناکسان و هرکسی😒
2738
اون اگه درخواست طلاق از طرف مرد باشه هست!!!!

ربطی نداره

از یه وکیل بپرس

توی عقدنامه هم ذکر شده اگر مرد عقیم باشه زن میتونه به راحتی طلاق بگیره با تمام حق و حقوفش

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
ربطی نداره از یه وکیل بپرس توی عقدنه هم ذکر شده اگر مرد عقیم باشه زن میتونه به راحتی طلاق بگیره با ...

اره عزیزم مرد عقیم باشه راحت میتونی طلاق بگیری به روشم بیار اتفاقا تا بفهمه کجای کاره

به تمام خونوادشون گفتن مشکل از منه....شوهرم یه بار خواهر کوچکم رو میبرد مدرسه دستش رو گرفته بود یعنی ...

خونوادش غلط کردن توقع دعوت دارن تو این کرونا تازه کرونا هم نبود مجبور نبودی اگه دوست داشتی دعوت میکردی پس عروس بدی نیستی و باید دست بوستم باشن.

دوست آشغالشو از زندگیتون تف کنین بیرون واقعا میشه بیاد از خصوصی ترین کارهای زنش واسه مرد غریبه ک شوهر شماس بگه؟💩 تو غیرتش.مشاوره برین هردو.

اینکه مشکل بچه دار نشدن از کیه مشخصه بگو اگه دروغ بگین و ابروریزی کنین اثباتش برام کاری نداره.

و در اخر ب خونواده شوهرتون میگفتین شما چکاره بودین حتی اجاره زمینو هم گرفتین فقط بابای من تو ادم شدن پسر شما نقش داشت و باعث پولداریش شد و ب هیییییچچچچچچ عنوان چیزایی ک ب نامته رو بر نگردون یعنی اینهمه سال تو زندگی زحمت کشیدی حقی نداری ک اون لاشخورا میخوان چیزایی ک قانونی ب نامته مثل لاتا ب زور ازت بگیرن؟

پدرش بهم گفت از تو خونه پدرت اینا رو آوردی؟؟؟میگه من خونه رو آتیش میزنم

گ ه خورده مگه مملکت قانون نداره باید مثل سگ تاوان بده

بگو نه از تو خونه تو اوردم چیه سیر شدین دهنتون باز شده اگه بابام نبود ک ب خوابم نمیدیدین این چیزارو.بچزونشون ک دخالت نکنن

2706