2733
2739
عنوان

وقتی شوهرتون بچه دار نشد ولش کنید بره!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 6495 بازدید | 305 پست

مهرتم بزار اجرا از‌ش بگیر. نفقه و اجرت المثلم بگیر... 

کوتاهم نیا... 

از روزی ک اقدام ب توقیف اموال کنی اگه حتی سند هم ب نام بزنه دولت اون مال رو توقیف میکنه تا تکلیفش معلوم بشه برلی مهریه شما. 

گفت مشکل از شما شکایت کن تمام پرونده پزشکی هم ببر اعلده حیثیت کن. 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اه بابام تو دست و پامه...میگه آبروریزیه

بگو من 10 ساله ازدواج کردم خودمم به بد و خوب زندگی واردم بعد طلاق هم قرار نیست با شما زندگی کنم اگه آبروتون با این حرفا میره بهتر بزار بره

واللا خاله من یک ماه از عروسیش گذشت شوهرش فوت کرد الان 7 سال گذشته  از روز اول گفت من ب نمیگردم خونه شما و مستقل زندگی کرد خونه و ماشين و حساب بانکی شوهرش هست خیلی هم آبروداره 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2731
بگو من 10 ساله ازدواج کردم خودمم به بد و خوب زندگی واردم بعد طلاق هم قرار نیست با شما زندگی کنم اگه ...

واقعاااا این شوهر ارزش موندن نداره...حیف یک لقمه غذا بزارم جلوش به سگ داده بودم تا الان الان برام یه دم تکون میداد!!!!!

من فنر تو قلبمه زود تپش قلب میگیرم.....اصلا نمی تونم جیغ و داد کنم

نری جیغ وداد اون دوستشم بیاد شکایت علیه توبه جرم تهمت وبه ضررت...

توجلسه دادگاه اینم بگو بسته به تجربه ونطرقاضی شایداونم بخوان یا بتونی یه شکایت جداازاونم کنی 

ومارا به سخت جانی خوداین گونه امید نبود‌...
2738
من فنر تو قلبمه زود تپش قلب میگیرم.....اصلا نمی تونم جیغ و داد کنم

عزیزم اگه اینطوریه بیخیال اونا بشو خدا جای حق نشسته مطمئن باش یه جور بهش میزنه که ندونه از کجا خورده 

خودت هم قانونی همه حق و حقوقت رو بگیر و کوتاه نیا 

اگه خدا بخواد یه شوهر خوب پیدا میکنی اگه نشد هم جهنم 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
واقعاااا این شوهر ارزش موندن نداره...حیف یک لقمه غذا بزارم جلوش به سگ داده بودم تا الان الان برام یه ...

امیدوارم به زودی آرامش وارد زندگیت بشه 

2706