2733
2739
عنوان

وقتی شوهرتون بچه دار نشد ولش کنید بره!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 6495 بازدید | 305 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی من خونه نیستم نفقه بهم تعلق میگیره؟؟؟

این مدنی که بودی اره فک کنم ولی این مدتی که قهربودی نه به احتمال زیادولی به قصدجدایی اومدی تاقهرفک کنم فرقش باید نگاه کنم بپرسم دقیق بهت بگم ودرست 

ومارا به سخت جانی خوداین گونه امید نبود‌...
2731
اگه از الان بری شکایت کنی و درخواست بدی نمیتونه اموالش رو ب نام کسی بزنه،اخه دادگاه میاد چک میکنه

خیلی طول میکشه؟؟؟؟می ترسم بیاد به دست و پا بیفته بابام بگه برو زندگی کن...میخوام خودش رو قشنگ نشون بابام بده!!!!

یعنی چی از خودم مطمئن بودم

خاک برسر مرد بی عقل یعنی این همه کار کردی براش اون وقت دوستش به شما ترجیح داد عزیزم اصلا هم پس نده حق شماست این همه با عقیم بودنش ساختی خودتو داغون کردی تازه بهت خیانت هم کرده این مرد اگه مرد زندگی زود که باید دست شمارو می‌بوسید که این همه براش زحمت کشید صبر کردی 

فردا برو با یه وکیل صحبت کن چرا تا حالا صبر کردی .اصلا نباید خونه رو ترک میکردی و دزدکی میرفتی کارات ...

آخه این دوستش کارمند ارشاده اونجا همه کرونا گرفتن از اینم می خواستن تست بگیرن....من ترسیدم برا سلامتیم به خاطر مشکل قلبم خیلی برام خطر داره نمی تونستم بمونم کرونا هم بگیرم....شوهرمم اصلا رعایت نمیکنه

2740
خاک برسر مرد بی عقل یعنی این همه کار کردی براش اون وقت دوستش به شما ترجیح داد عزیزم اصلا هم پس نده ح ...

واقعاااا دلم برا خودم میسوزه حالا پدرش میگه خونه اش رو بده از خونه بابات که نیوردی!!!

بگو من این همه درد و مرض رو از خونه بابام آوردم؟؟؟؟

دیگه فریب نمیخوره..الان پیله کرده میگه خونمو پس بده

بگو این همه سال با عقیم بودنت خیانت کردن ساختم این حقم چرا پیش بدم اگه کمک پدرت نبود که الان به اینجا نمی‌رسید پس این کاملا حق شماست از شیر مادر براتون حلالتره

خیلی طول میکشه؟؟؟؟می ترسم بیاد به دست و پا بیفته بابام بگه برو زندگی کن...میخوام خودش رو قشنگ نشون ب ...

گلم شما باید اول بری پیش مشاور و به نتیجه و یقین برسی که میخواهی ادامه بدی یا میخواهی جدا شی،براساس تصمیمت عمل کنی،این زندگی شماست نه پدرتون،وقتی تصمیمت رو گرفتی نباید کوتاه بیای.

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
نمدونم من چرا اینقد حرصم گرفته😒ولی خدایی اگه واقعا مشکل از زن بود هزارباره زن دیگه گرفته بود شمام ی ...

لعنت به ما زنای احساساتی و ترسو.....از ترسویی خودم بدم میاد..به خاطر شرایط کرونا هم چون برام خطرناکه میترسم جاهای آلوده برم