2733
2734
عنوان

وقتی شوهرتون بچه دار نشد ولش کنید بره!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 6495 بازدید | 305 پست

وقتی یکی ازطرفین بچه دارنشه دادگاه به نفع طرف مقابل رای میده یه وقت خواستی درخواست طلاق بدی تحت همین عنوان بده ومهریه ونفقت هم بزاراجرا بگیراون اموالی هم به اسمت که هیچی هیچکارنمیتونه کنه تایه حدودی خودبه خودبه نفعت هست شرایط 

ومارا به سخت جانی خوداین گونه امید نبود‌...
نداره بخدا با این اوصافی ک کردی .شما راحت میتونید با یه آدم با شخصیت و خوب ک قدر شما رو میدونه ازدوا ...

می ترسم...بابام دست و پام رو گرفته..میگه بهش فرصت بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون زن رو هم اماده کرده واسه خودش ساده ایا مهریت و بگیر خواهشا 

خانومی که دنبال آتو گرفتن از دیگرانی قابل توجه شما منظورم از کرم،کرم صورته .اندکی تفکر .مثبت اندیش باشیم خخخ
اول برو از اون دوست شوهرت شکایت کن آبروشو ببر زنش بدونه با چه عوضی زندگی میکنه لجن پست فطرت

دقیقا کارمند ارشاده...میگه دوست دختر اجتماعی عادیه ...زنمم میدونه مشکلیم نداره

2728
ببینید زمیناش همه سندشون بنچاقه می ترسم بکنه به نام مادرش!!!از کارکرد حسابش میشه پرینت گرفت که این پ ...

ببین برو پیش وکیل ازش راهنمایی بگیر چن نفر میشناختم بدونه اینکه شوهره بفهمه رفتن مهرشونو گذاشتن اجرا بعد که اموالش توقیف شد یا حکم جلب اومد طرف فهمید چه خبره

چ فرصتی ؟ مگه شما چقدر زنده ای ک بخوای با یه آدم اشتباه زندگی کنید .بچه دارم ک نمیشه .قدرتو هم نمیدونه .خیانتم کرده .رفیقشو به شما هم ترجیح داده .چ خصوصیت خوبی داره ک میگه فرصت بده بهش 

2740
عزیزم داستان چیه؟ خودت میخوای هنرستان انتخاب رشته کنی؟ یا برای دخترت میخوای انتخاب رشته کنی؟ گفتی ...

اون خواهرمه..با کاربری من برا دخترش اومد سوال کرد!!!!

دیگه چیزی به نامم نمیکنه.....من فقط اگه بتونم مهریه ام رو بگیرم

میتونی شک نکن پول داری یه وکیل خوب بگیر خونتم ترک نکن بمون تا تکلیفت معلوم بشه وقتیم تهدیدت میکنن یواشکی فیلم بگیر بگو یه تار مو ازم کم بشه شکایت میکنم 

چ فرصتی ؟ مگه شما چقدر زنده ای ک بخوای با یه آدم اشتباه زندگی کنید .بچه دارم ک نمیشه .قدرتو هم نمیدو ...

حرف دلم رو زدی...وای از ما زنا که چقدر خریم و احساساتی!!!و ترسو

دقیقا کارمند ارشاده...میگه دوست دختر اجتماعی عادیه ...زنمم میدونه مشکلیم نداره

خدا ذلیلش کنه ایشالا بمیرن هر جفتشون

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ