2733
2734

من پسرم۱۷سالشه.حقیقتش دوست ندارم پسرم با بزرگتر از خودش ازدواج کنه اما اگه واقعا دختر خوبی بود و خودش دوست داشت منم میپذیرمش.جاریم از همسرش بزرگتره و بعد از دنیا اوردن فقط یه بچه کلی از همسرش بزرگتر بنظر میاد حس میکنم خود دختراهم بعد ناراحت باشن از این موضوع...نمیدونم!

😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا دو سال مشکلی نداره

دوستم هشت سال از همسرش بزرگتره خیلی خوار و خفیفش کردن هم همسرش هم خانواده همسرش

زنداییم از داییم پنج سال بزرگتره دائم تو عمل جراحی و زیباییه و حتی الان که پسر بیست ساله دارن حساسیتش نسبت به حتی حرف زدن همسرش با خانومای دیگه کم نشده

2731

اره   پسرعموم6سال زنش بزرگتره الان بدبخت شده انقد پیرشده از دست زنش فک میکنی40سالشه اصلا بزرگتر نگیرید خیلی بده 

نگو غریبه غمت را چرا نمیفهمد؟که حال و روز تورا آشنا نمیفهمد...!

من اصلا كلا با ازدواج پسر 20 ساله مخالفم مرد سنش بره بالا كلا دیدگاهش عوض میشه مرد باید 28 به بعد بره تو فكر ازدواج این نظر منه! و سن و قیافه و خانواده و مهریه و واقعا نمیشه براش معیاری گذاشت پسر همسایه ما با یه خانم خیلی چاق و بزرگتر از خودش ازدواج كرد و سالها گذشته همچنان راضی و خوشبخت

2740
عزیزم به نظرم باید ببینی درکشون در یه حد باشه و دنیاهاشون یکی باشه به نظرم تا ۲ ۳ سال موردی نداره

مثلا اگر همه اینا یکی باشه

ولی اختلاف ۵-۶ سال باشه

اون موقع چی؟

بزار من بگم

عمه من از شوهرش بزرگتره 

الان ک سنشون زیاد شده پسره ۳۵ عمه ۴۰ اصلا جور در نمیاد .عمه دنبال ارامش و این حرفا پسره شور اشتیاق داره 

اگه پسره دوسش داره بزار بگیرتش فقط بهش بفهمونین ک بعدا اون رابطه نخواس ناراحت نشه گشتن نخواس ناراحت نشه .مث مامانا رفتار کرد ناراحت نشه .به حرفات گوش نداد ک قطعا نمیده ی مرد سنش کمتر باشه قطعا عقلش خیلی کمتره و زن نمیتونه بهش تکیه کنه .اگه اینارو مث شوهر عمه من تونست قبول کنه دختر رو بگیره .ولی اگه نتونس اصلا و ابدا

ایشالله هیچوقت غم تو زندگیتون نباشه
فکر میکنی اگر کسی ۶ سال بزرگتر باشه مادرتون راضی میشه؟ اصلا در این حد ک بشناسیدش بعد محکم نه رو بگی ...

اره مامان من کلا به سن حساس نبست ، بع خانواده پایین ، بیشعوری ، زن تنبل و سرتق ، بی حیا ، بی هنر بودن حساسه 😄😅 میگه باوقار باشه ، شاغل باشه، زیبایی هم سلیقه ای هست در حد معمول ، خانوادشم اروم و بساز 😌😊 چون چند مورد زن سن بالاتر داشتیم تو فامیل والا خوشبختو موفق هستن تو زندگی 😌☺

اوو مرسی اگه ۶ سال باشه و چهره ای باز هم نشون نده فکر میکنید مثلا مادرتون و یا شما حاضر میشین بشنا ...

اره ، ما کلا چیزی نمیگیم اگه خودشون همدیگه رو بخوان فقط میبینیم دختر خوبی باشه ، زیاد بقولی رییس نباشه چون سن خانوم بیشتر باشه اگه شخصیتشم اینجور باشه زندگی باهاش سخت میشه . اول میبینیمش و کمی میشناسیم بعد نظر میدیم 

من خاله م قبول کرد پسرش با خانم بزرگتر خودش ازدواج کنه. 

چند سال بزرگتر؟

الان‌چند وقته ازدواج کردن؟ مشکلی ندارن

خالتون راحت قبول کرد و اوکی بود؟ یا سخت و اینا

2706