2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا یک سال نهایت اونم اگر دختره دختر خوبی باشه و دختر باشه و همدیگرو واقعا بخوان مخالفت نمیکنم. تو م ...

دختر باشه 

منظورتون باکره بودنه؟ یا اینکه قبلا ازدواج نکرده باشه؟

2728
میشه تعریف کنین چی شده؟ چند سال بزرگتر بوده خانومشون؟ اولش مادرتون و شما چیزی نگفتین؟

۶ سال بزرگتر بوده خدا لعنت کنه خاله هامو که این نون تو دامن دادشم گذاشتن من اون موقع بچه بودم از اول مسکل داشتن زنش همش نقش مادرشو بازی می کرد انگار تو جمع ابرشو می بردباهاش دعوا می کرد کم کم انگار باهم کنار اومدن البته به ظاهر  زنه بعد بچه اول دوباره بچه می خواست داداشم قبول نمی کرد می گفت من تو سن کم یه بار پدر شدم الان نمی خوام دلم می خواد زندگیمو بسازم زنش می گفت من سنم رفته بالا دیگه بچه دار نمی شم همین شد اختلاف هی به داداشم تهمت می زد اونم مرد بود دیگه ازش خسته می شد شب می رفت سر کارش می خوابید این زنگ می زد خونه ما نرین می کرد فحش می داد تا اینکه باردار شد ومتاسفانه بچه ناقص بود وسقط  کردن دیگه همه چیز نابود شد مهرو گذاشت اجرا  خونه وماشین گرفت حساب های داداشمو خالی کرد خیالش راحت شد 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

ببین هر چیزی هم که سر جاش باشه بازم یه مورد دیگه واسه اختلاف نظر وایراد گرفتن  پیدا میشه 

باید دید خصوصیات اخلاقی مادر اون آقا چیه طرز برخوردش طرز بیانش به نظرم این مسائل هم به همون اندازه مهمه بعدهابا  اختلاف سن هم مشکلی نداشته باشید با اخلاق مادرشون دچار مشکل نشید و تفرقه و تنش بینتون بوجود نیاد 

2738

پسرداییم،هفت یا هشت سال از خانمش کوچیکتره،خودشون عاشقانه ازدواج کردن،اماخانواده داییم خیلی اذیتش میکردن بنده خدارو،زن خوبیه ماخیلی دوسش داریم ،میدونیم مقصر دختردایی هام هستن

۲ سال که اصلا چیزی نیست به نظر خودمم ۲-۳ سال طوری نیست منظر من اختلاف های بیشتره مثلا ۵-۶ سال

ببین یه چیزی بگم ؟ 

هزار تا چیز هست که باید بررسی بشه فقط سن نیست 

متاسفانه اختلاف سنی کم بین من و شوهرم موجب حسادتش میشه 

دزدی که به گاوصندوق میزنه بی شک از افراد خونه هست.

هميشه فكر ميكردم تو قرن ٢١ اين بحثاى سن و سال ديگه حل شده باشه

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 
مثلا اگر همه اینا یکی باشه ولی اختلاف ۵-۶ سال باشه اون موقع چی؟

نمیدونم والا عزیزم اصولا تو اینجور ازدواجا خانوما بیشتر اذیت میشن چون تا پسرا بیان زندگی رو درک کنن و زن و بچه رو درک کنن و حس مسئولیت کنن خیلی طول میکشه زن که بزرگتر و عاقل تر باشه اذیت میشه

من خودم باشم به شخصه با پسر همسن هم ازدواج نمیکنم چه برسه کوچیکتر

الان متوجه شدم پسره بیست سالشه ؟؟؟ اونجوری اصلا فکر نکنم قبول کنم ، پشیمون میشه صد در صد ، سن بالاتر اختلاف سنی کمتر نشون میده ، اما تو این سن ، بعد چندماه احساس میکنه این اختلاف سنی رو . 

۶ سال بزرگتر بوده خدا لعنت کنه خاله هامو که این نون تو دامن دادشم گذاشتن من اون موقع بچه بودم از اول ...

نفرین 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
من پسرم۱۷سالشه.حقیقتش دوست ندارم پسرم با بزرگتر از خودش ازدواج کنه اما اگه واقعا دختر خوبی بود و خود ...

جاریتون چند سال بزرگتره؟

اگه مثلا ۵-۶ سال بزرگتر باشه حاضر میشین دختره رو ببینین و باهاش صحبت کنین؟

ببخشید میپرسما🙈❤

و اینکه شما خانواده مذهبی و سنتی ای هستین یا نه

2706