2737
2734

من از اونایی ک وقتی کسی ب شوهر یا نامزدش شک کرده  میگن جیتجو نکن و مث کبگ سرتو کن زیر برف 😡 یا اونا ک میگن خیانتو ببخش  یا بخاطر بچت بسوز بساز با خیانت  

شما هم بگین از چ طرز فکری بدتون میاد تو سایت 

بدجور خیانت دیدم حال دلم خیلی خرابه میخام جدا شم میشه اگر امضامو میخونی برا ارامش و خوشبختیم دعا کنی ؟ 🙏🙏😔😔

سقط کردن 

خاله زنکا

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

دنیـا ــ همسـرم بنظرم اصلا قابل تحمل نیست حتی پشت گوشی واقعیتو دیگه نمیدونم 😐😬

شـوهـرمـ تنـهـا آرامـش زندگیـم 💑                                    🧿ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از اینایی ک متنفرم ک تا یه تاپیکی میبینن بدون سوالی چیزی حرفی شناخت بیشتری طرف رو ب گلوله میبندن و هر چی تو دهنشونو میندازن بیرون و زر میزنن و حالا طرفم عصبی و ناراحت باشه ک دیگه چ بدتر

یعنی حالم بهم میخوره از اینجور ادم ها

دنیـا ــ همسـرم بنظرم اصلا قابل تحمل نیست حتی پشت گوشی واقعیتو دیگه نمیدونم 😐😬

چرا فک میکنم زن خوبیه من ک 

بدجور خیانت دیدم حال دلم خیلی خرابه میخام جدا شم میشه اگر امضامو میخونی برا ارامش و خوشبختیم دعا کنی ؟ 🙏🙏😔😔
2738

من از این بسیجی مسبجی بازی درمیارن یا اونایی که تا میفهمن خواهرسوهری حمله میکنن ادمو مقصر میدونن حتی اگه ادم مقصر نباشه ازاینایی که توهین میکنن از اینایی که سوهر دارن فکره عشق سابقن 

سقط کردن  خاله زنکا

ولی من تو بعصی شرایط موافق سقطم  ( مثل وضع اقتصادی خیلی بد یا دیدن خیانت )

چرا فک میکنم زن خوبیه من ک 

نمیدونم حس خوبی بهش ندارم احساس میکنم میخواد الکی خودشو خوب نشون بده مثلا ...حالا دیگه نمیدونم ...فقط پرسیدی منم نظر دادم

شـوهـرمـ تنـهـا آرامـش زندگیـم 💑                                    🧿ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ🧿

کاربرای فحاش و تهمت زن

کاش اینجا بلاک داشت

حال بهم زنن

همچنان هم حضور دارن😑😑

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2706