2733
2734
عنوان

دقیقا هدف سایت چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام گلم دقیقا همین مشکل تورو منم دارم و نمیتونم به کسی ک دوسش دارم بگم یبار عقد کردم و جدا شدم چون ...

الان که نسبت به دهه های قبل سختگیری روی مطلقه بودن زن نیست وکمتر شده خدا را شکر.منم کسانی رو دیدم دوست پسر داشتن و بعد ازدواج براشون شر شده

#نه_به_فمینیسم
دقیقا هرچی بالا پایین میکنم هیچکدومش آدمو نمیگیره. یه چندتا تاپیک زن حرفه ای نیازمندیم.

هی صفحه رو رفرش میکنم چیز تازه ای نمیاد

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2731
والا هدف سایت برا بارداری بوده😂😂😂😂 نه خاله زنک بازی

تاپیک بارداری ۱ در ۱۰۰۰ هست. دیروز که تاپیک خدابیامرز ماه چهره خلیلی بود. اون وسطا دوتا تاپیک بورسی یا حاجت هم پیدا میشد. امروز رو دیگه سر نزدم.

ببین عوامل سایت که تقصیر ندارن .اگه این تاپیکارو نبدن بقیه خبرگزاریا میان مینویسن ای تو این سایت از ...

چیز بدی نگفتم خب 😐

دیگ همه میدونن رابطه قبل ازدواج چقد زیاد شده 

منم نگفتم بده یا خوبه گفتم کاش کسی که طلاق میگیره هم انقد بد تو جامعه دیده نشه وقتی دیگ جامعهمون داره ب این سمت میره

شاید علت تعطیل شدنش اینه که پسرا گاگول نیستن که حرف همچین دختری رو باور کنن

گفته بودین ترمیم کرده و نگفته

دروغگویی و فریبکاریش که عین خیانته به کنار

این مسئله با معاینه خیلی راحت قابل تشخیصه

حتی اگه نرن معاینه خود پسره هم اگه یه کم اطلاعات داشته باشه تو این زمینه میتونه تشخیص بده

تو این زمونه هم که همه از همه چی خبر دارن دیگه ...

أَرَأَيْتَ مَنِ اتَّخَذَ إِلَٰهَهُ هَوَاهُ أَفَأَنْتَ تَكُونُ عَلَيْهِ وَكِيلًا ﴿٤٣﴾ أَمْ تَحْسَبُ أَنَّ أَكْثَرَهُمْ يَسْمَعُونَ أَوْ يَعْقِلُونَ ۚ إِنْ هُمْ إِلَّا كَالْأَنْعَامِ ۖ بَلْ هُمْ أَضَلُّ سَبِيلًا ﴿٤٤﴾                               آیا دیدی کسی را که هوای نفسش را معبود خود برگزیده است؟! آیا تو می‌توانی او را هدایت کنی (یا به دفاع از او برخیزی)؟! آیا گمان می‌بری بیشتر آنان می‌شنوند یا می‌فهمند؟! آنان فقط همچون چهارپایانند، بلکه گمراهترند! (فرقان/43و44)
2740
تاپیک بارداری ۱ در ۱۰۰۰ هست. دیروز که تاپیک خدابیامرز ماه چهره خلیلی بود. اون وسطا دوتا تاپیک بورسی ...

والا😂

همش شده خواهر شوهرم ...جاریم...مادر شوهرم....خیانت شوهرم....ع ق ی م بودن شوهر.....مسافرت با دوست شوهرم.....دوست دختر شوهرم.....اینستا شوهرم.....بابا بسه خاله زنک بازی

هی صفحه رو رفرش میکنم چیز تازه ای نمیاد

الان یکی میاد میگه اینا همش برا اینه که تو اون دوره های رایگان مثبت اندیشی و کارما و متحول کردن دنیا شرکت نکردید هی تاپیکای چپ اندر قیچی داره جذبتون میشه😂

الان که نسبت به دهه های قبل سختگیری روی مطلقه بودن زن نیست وکمتر شده خدا را شکر.منم کسانی رو دیدم دو ...

میدونی من هیچوقت مخالف دوست پسر داشتن نیستم چون اگه من یه مدت با نامزد قبلیم دوست بودم می‌فهمیدم چقدر آشغاله و ردش میکردم با وجود این بازم خواستگارام خیلی زیاده اما من یکیو دوس دارم و اونم خبر نداره از این موضوع و متاسفانه تو شهر خیلی کوچیکی زندگی می‌کنه ک این چیزا براشون مهمه و من میترسم ک بره چون قبل عقد کردن باهم دوست بودیم میترسم بگه تو همون عشق قبلیم نیستی قبل عقد دوست بودیم سه سال بود جدا شده بودیم ک مجبوری عقد کردم

همه خواستگارامو رد میکنم حتی نمیذارم بگن طرف کیه تا میفهمم خواستگار اومده میگم نه چون فقط فقط اونو می‌خوام ای کاش ک این موضوع براش مهم نباشه...

2706