2737
2734
عنوان

افت قند خون در بارداری

3025 بازدید | 9 پست

سلام خانوما من  تو 33 هفتگی بارداری هستم الان دو روز که به شدت افت قند خون میگیرم که باعث سرگیجه شدید و حالت تهوع میشه جوری که فقد با خوردن چیزی مثله قند حالم بهتر میشه میخواستم ببینم کسی همچین اتفاقی براش افتاده دلیلش چیه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من بارداری اولم در حدی بود که غش میکردم :/

به دکترت بگو حتما 

هفته ت هم بالاس

برات سرم میده

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

بارداری دومم به شدت افت فشار داشتم :/

در حد مرگگگگگ 

همش زیر سرم بودم اینم🤣

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
مطمینی قندت میفته؟

بله. سر گیجه  شدید میگیرم مثلاً امشب که خوابیده بودم دوبار  از خواب بیدارشدم معذرت می‌خوام برای دستشویی هر دو بار سرگیجه فراوون داشتم که با یه پولکی خوردن رفع میشد.آزمایش قند هم داده بودم تو بارداری ولی قند نداشتم

2738
من بارداری اولم در حدی بود که غش میکردم :/ به دکترت بگو حتما  هفته ت هم بالاس برات سرم میده

از کی افت قند داشتی؟ مپ سه چهارروزه هی نصفه شب وامیشم کولر خاموش میکنم و سردمه مدام لرز دارم

از کی افت قند داشتی؟ مپ سه چهارروزه هی نصفه شب وامیشم کولر خاموش میکنم و سردمه مدام لرز دارم

از هفته ۷ کی ویارم شدید شد😑

قند نمیتونستم بخورم

همه غذاها رو هم بالا میاوردم

به دکترت بگو حتما

من حتی یه بار تو یه فروشگاه داشتم خرید میکردم 

حدود هفته ۱۴ یا ۱۵ بود

نفهمیدم چی شد

چشم باز کردم رو زمین داراز کشیده بودم و داشتن اب به صورتم میزدن