2737
2739
عنوان

بیاین امشب همگی اعتراف کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1347 بازدید | 101 پست
داروی امام کاظم

اره دارو

اگر عشق در زندگی ات باشد...جای خالی خیلی چیزها برایت پُر میشود...اما اگر عشق نباشد...مهم نیست در زندگی ات چه چیزهایی داشته باشی...هرچه داشته باشی باز هم چیزی کم داری...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من درظاهرم یه ادم مهربون وخوش اخلاقم ولی درواقعیت شوهرم یه دقیقه هم ازدستم درارامش نیست 

آخی   

میشه برای مادر بزرگ عزیزم و خاله ام و پدربزرگ هام یه صلوات بفرستی فرستادین بهم بگین ممنون  
2728
اعتراف میکنم که هواسم به نی نی سایته الان که همسرم همشبا هیجان ماشینها رو تو تلویزیون داره برام تشری ...

ایییییی منم همینطور

خدای خوبم شکرت بابت همه چی... گر نگهدار من آن است که من میدانم... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...
2738
عکسا به کنار دوربین جلو گوشی چرا از آدم هیولا میسازه؟پدر کشتگی داره😂

😂😂😂
وااای لعنتی دماغ اندازه هندونه چشما اندازه تخمه افتابگردون جوشا میزنه بیرون پوست داغون😣😂

شعر سرودم لحنتی😂

🦋🖤Johnny depp fan🖤🐰                                            #پاترهد○-○⚡    #slytherin🍏                                              زرتشت چه زیبا گفت : ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش می کردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را می سوزاندم، که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم :)🌌                                               
من خیانت دوستم به شوهرش رو به خواهر شوهرش گفتم و زندگیش خراب شد از این بابت نمیبخشم خودمو گفتم چ ...

ان شاءالله بخشیده بشی در واقع خانوم اون آقا بالاخره متوجه میشد

میشه برای مادر بزرگ عزیزم و خاله ام و پدربزرگ هام یه صلوات بفرستی فرستادین بهم بگین ممنون  

اعتراف میکنم یه کلاس مختلط داشتیم تو همون دوران بلوغ بعد سر کلاس اسلومایشن پلک میزدم 😂😂😂فکر میکردم خیلی جذاب میشم

چقدزیبا دروغ میگی! به حدی که نفهمیدم ، چیشد که باورت کردم چرا کاراتو بخشیدم؟🙃 .

اعتراف میکنم از نصف کاربرای نی نی سایت متنفرم😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

خدای خوبم شکرت بابت همه چی... گر نگهدار من آن است که من میدانم... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...
اعتراف میکنم یه پسره تو ۱۵ سالگیم بهم چشمت زد اقااا من هنوز تو کفشم 😐😐😂😂😂خیلی خوب بود فقط یکم س ...

یعنی آخر خنده ای شما

اعتراف می کنم خیلی وقته از این زندگی خسته شدم همش  بدو بدو می کنیم نمی رسیم به اون هدفی که داشت ...

ان شاءالله که موفق میشی

2706