2733
2734
عنوان

بیاین امشب همگی اعتراف کنیم

1347 بازدید | 101 پست

از خودم شروع میکنم من اعتراف میکنم همیشه فکر میکردم خیلی خاصم خوشگلم ووخیلی باهوشم و همه تو کف منن ولی حقیقت برعکس بود:(

میشه برای مادر بزرگ عزیزم و خاله ام و پدربزرگ هام یه صلوات بفرستی فرستادین بهم بگین ممنون  

با اجازه استارترجان❤️

سلام دوستای گلم😍

بیاین ترفندها و تجربیاتون ک در بورس ازش استفاده میکنید بگید ،ان شاالله میخایم امسال همه یه عالمه سود کنیم و ب همه ی ارزوهای مالیمون برسیم💪💪💪🙏🙏🙏

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4723537/راه-های-افزایش-سرمایهدوستان-بیاین-همفکری-کنیم

سلامتی پدر و‌مادر من و همه پدر و‌مادرها صلوات...

اعتراف ميكنم قرمه سبزيو با ماست قاطي ميكنم ميخورم😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اعتزاف کن چطوری تو یه سال عضویت فقط ۶۴ بار حرف زدی؟

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

بچه ها دعای امام کاظم چیه؟

اگر عشق در زندگی ات باشد...جای خالی خیلی چیزها برایت پُر میشود...اما اگر عشق نباشد...مهم نیست در زندگی ات چه چیزهایی داشته باشی...هرچه داشته باشی باز هم چیزی کم داری...
اعتراف ميكنم قرمه سبزيو با ماست قاطي ميكنم ميخورم😅

وای من خیلی دوست دارم

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2738

من خیانت دوستم به شوهرش رو به خواهر شوهرش گفتم و زندگیش خراب شد از این بابت نمیبخشم خودمو

گفتم چون به منم پیشنهاد داده بود

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه..شکررت که برام حفظش میکنی..شکرت که دارمش💝

😐من همیشه فکر میکردم خیلی عاقلم و رو دست ندارم حس میکردم یه آنابلم بین عروسکا 

😐😑ولی شوهرم بهم فهموند که عروسک مخملیم نیستم😂

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
2706