2733
2739

به مادرت بگو وقتی میای بیاددنبالت

مامان بزرگ داری بری پیشش؟

بگرد یه خونه کوچک ارزون پیدا کن که جاش خوب باشه به مامانت بگو نمیخواد کاری کنه خودت همه کارارو بکن جمع کن وسایلو اسباب کشی کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم کار رو ول کنی مصیبت دوتا میشه،برو یه جا رو خودت در نظر بگیر وصحبت کن و دیگه مامانتو هرجور هست ...

دعوا میکنه دا دو بیداد میگه تو هر جا میخوای بری برو

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙
2728
راستشو بخوای امیدمو کم کم از دست دادم حتی تصمیم گرفتم برم خیلییییی زیاد قرص بخرم 

نه این کار نکن... بعد از یه عالمه سختی حتما روزهای بهتری هم هست ...این من نمیگم قرآن میگه"ان مع عسر یسری"

به مادرت بگو وقتی میای بیاددنبالت مامان بزرگ داری بری پیشش؟ بگرد یه خونه کوچک ارزون پیدا کن که جاش ...

ن ندارم فقط یه خواهر دارم ک اونم شوهرش یه بار بهم دست درازی کرد  دیگه نمیرم خونمون دیگه هیچ کسو ندارم

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙
2740

دوستم من شنیدم خود حضرت عباس مراقب ناموس شیعه اس... به ایشان توسل کن ... انشالله بابا مون امیرالمومنین خودش دختر گلشون را حفاظت می کنن... دست خانم روی سرت باشه عزیزممم

عزیزم کدوم شهری شما؟شغلت چیه؟

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم
اره مامانم میدونه خوابگاه چی من اتباع ام کسی آدم حسابم نمیکنه دلم میخواد همین الان بمیرم خسته شدم حی ...

ربطی نداره اتباع هم باشی میتونی بری خوابگاه 

کسانی که خونه ندارن ار شهر دیگه ای اومدن و شاغلن و دانشجو یا هرچیز دیگه ای میتونن برن خوابگاه 

فکر کنم گرم خانه هم بشه رفت 

عزیزم خانم های مهاجر خیلی هنرمندن هستن  شما دوست نداری خیاطی اینا یاد بگیری

من از ۱۳ سالگی پته دوختم پسته پاک کردم بادوم پاک کردم زعفرون پاک کردم ولی همه پولام رفته واسه خرج خونه و کرایه خونه 

ببین .اول از همه کارت رو ول نکن.دور از جون اگه گشنه بمونی .همین لات و لوتا هزار پیشنهاد نامربوط بهت میدن.

ثانیا ازدواج.کن.با یکی از هم تبارهای خودتون که کارت اقامت داشته باشه.با آدم حسابی ازدواج کن.منظورم پولدار نیستا.آدم حسابی یعنی شعور و معرفت داشته باشه.که سختی هات تموم.بشه انشالله

مامانت تنها بمونه.بالاخره یه فکری به حال خودش میکنه

خدایا ،من رو سر هیچ دوراهی ای قرار نده،من این یک راه رو هم گاهی اشتباه میرم.

[QUOTE=149800549]باشه زنگ میزنم ولی من اگه یه شب برم اینجا مامانم صدتا تهمت میزنه و می ره ب همه میگه [/QUOمگهTE]

مگه نمی گی کسی نداریم همه کی هس که بهش بگه بعد به دعا اعتقاد داری اگه داری موقع رد شدن تو کوچه و جعلنا بخون خیلی جواب میده کسی بهت دست دارازی نمی کنه من بهش ایمان دارم برات دعا میکنم اوضاع شما بهتر بشه 

و خداوند انسان را در سختی ها افرید
عزیزم کدوم شهری شما؟شغلت چیه؟

کرمان تو رستوران ظرف میشورم