2733
2734
عنوان

چه نذری بکنم که حاجت بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 645 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مثلا نیت میکنی به نیت پنج تن پنج بسته نمک پخش کنی یا دوازده بسته به نیت دوازده امام من دوبار از نذ ...

باید بدی ب کسی ک مستضعف باشه یا فرقی نداره؟؟

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستین...ممنونم
2738

بگو خدایا این نذرم برآورده بشه ۲۰۰تومن میندازم صندوق صدقات....برای من که خیلی جواب داده

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
مثلا نیت میکنی به نیت پنج تن پنج بسته نمک پخش کنی یا دوازده بسته به نیت دوازده امام من دوبار از نذ ...

همینجوری فقط باید با خودت بگی میبری؟ یا اداب خاص داره؟ 

ی سید به من نگفت رو پنج تن نذر کن حاجت روا میشی حتما ...

من اون موقع نکردم 

الان بگم ۵تا نمک به نیت ۵تن همون نذر رو پنج تنه؟

نذر بچه های یتیم کن من پارسال نذر کردم واسه یه بچه یتیم لوازم تحریر خریدم  برای یه بچه یتیم یا فقیر لباس اسباب بازی یا حای خورد و خوراک بگیر

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
مقدارش مهمه؟ که مثلا بگم چقدر؟

من همیشه ۲۰۰تومن میگم...۲۰۰تا تک تومنی ها

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍