2733
2734
عنوان

چه نذری بکنم که حاجت بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 645 بازدید | 50 پست

من دوبار برای شیرخوارگاه نذر کردم قبول شده البته پول ...

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍

سلام مرحوم میرزای قمی نویسنده ی کتاب مفاتیح در قبرستان شیخان نزدیک حرم حضرت معصومه خاک هستند به شدت حاجت ها رو جواب میدن 

اتفاقا مردم خیلی نمک نذرشون میکنند میان اونجا دورکعت هم نماز میخوانند حالا کسی اگه راه دوره میتونه نذر کنه تو خونه براشون نماز بخونه ایشون به شدت مراد دهنده هست 

من در شرایط و گرفتاریهای سخت و ناگهانی به ایشون پناه میبرم و مرادم رو میگیرم 

واسطه ی خوبی بین ما و خدا هستند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه خسیس

نذر ربطی به اندازه ی پول نداره که....چندین بار همین نذر رو با پول زیاد گفتم قبول نشده ....اما ۲۰۰تومن میگم قبول میشه

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
2731
نذر ربطی به اندازه ی پول نداره که....چندین بار همین نذر رو با پول زیاد گفتم قبول نشده ....اما ۲۰۰توم ...

چه جالب

خدا چجور فکرمیکنه ما نمیدونیم

عزیزم براازدواج منم ۲۰۰ نذر کن مرسی

خدای مهربونم از اینکه این همه دوسم داری ازت ممنونم😘
چه جالب خدا چجور فکرمیکنه ما نمیدونیم عزیزم براازدواج منم ۲۰۰ نذر کن مرسی

خودت نذر کن منم میکنم انشاءالله که یه ازدواج بامصلحت وخوب نصیبت بشه...ازدواج کردی بیا بهم بگو

چه خسیس

عزیزم درست نیست اینجوری میگی 

من خودم که اول فکر کردم ۲۰۰هزار تومنه گفتم درسته دارم اما خب بهم فشار میاد من مجردم با ماهیانه اونقدی ندارم که بخوام فقط ۲۰۰ هزار تومن نذر بکنم...من نهایتا ۵۰ بتونم

ایشونم شاید همون ۲۰۰تومن رو دلی میده مقدار نذر مگه اهمیت داره؟

خودت نذر کن منم میکنم انشاءالله که یه ازدواج بامصلحت وخوب نصیبت بشه

مرسی گلم 

خودم نذر کنم نمیگیره که اونم با۲۰۰

شاید شمابراخداعزیز باشی که میگیره

2740
عزیزم درست نیست اینجوری میگی  من خودم که اول فکر کردم ۲۰۰هزار تومنه گفتم درسته دارم اما خب بهم ...

آره گاهی اگه چیزی میخواهیم باید از چیزدیگه دل بکنیم

آره گاهی اگه چیزی میخواهیم باید از چیزدیگه دل بکنیم

به قول معروف میگن من ده میلیون دارم 

۱۰۰هزار تومان بهت میدم

ولی من ۱۰۰۰ تومن دارم  همون ۱۰۰۰تومنم مال تو 

خیلی فرقه بین این دو...

عزیزم درست نیست اینجوری میگی  من خودم که اول فکر کردم ۲۰۰هزار تومنه گفتم درسته دارم اما خب بهم ...

دقیقا...من از مجردی همین نذر رو میگم...بعد متاهلی کلی نذرهای دیگه گفتم قبول هم شده اما تا حالا نتونستم بدم....حتی مول هم دستم میادا ها اما نمیدونم چرا نمیشه بدم ....الان نزدیک ۵۰۰اینا نذر دارم باید بدم اصلا یادم میره وقتی پول دارم بدم....الان دیگه پولی نذر نمیکنم صلوات وآیه الکرسی یا چله میگیرم ...نذر پولیم همین ۲۰۰تومنه به راحتی میدم 

مرسی گلم  خودم نذر کنم نمیگیره که اونم با۲۰۰ شاید شمابراخداعزیز باشی که میگیره

نه بابا هیچکس نمیتونه بگه کی چه جور آدمیه...اونم با۲۰۰ چیه ....به چیزی ایمان نداشته باشی اتفاق نمیفته....بگو نذرم قبول بشه ۲۰۰میندازم تو صندوق صدقات...یه امتحان بکن دیگه ضرر نداره که

به قول معروف میگن من ده میلیون دارم  ۱۰۰هزار تومان بهت میدم ولی من ۱۰۰۰ تومن دارم  همون ...

من باشمانبودم که اولا

دوما منظورمن همینه هرچی داری ببخشی