2737
2734

خانومابیاین ازلحظه ای که فهمیدن باردارین وبعدش جنسیت نی نی تون چیه بگین؟چه واکنشی نشون دادن؟تبریک گفتن؟کادودادن؟توضیح بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
وقتی گفتم دختره اون خاهرشوهر بزرگم گف اشکالی ندارع انققققد میاری تا یکیش پسر شه

ببخشیداولی نفهمه...

دختربه این دسته گلی من آرزومه دخترداربشم خوشگلش کنم بهش برسم واااایییی😍😍😍

حسین جان،پسرانت همگی نام علی بنهادی،جان عالم به فدای دل بابایی تو😍❤رَبِّ لا تَذَرنی فَردَاً و اَنتَ خَیرُالوارِثین❤رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُریّته طیبه اِنّک سمیعُ الدُعا❤حالا ک تااینجا اومدی یه صلوات از اون ته تهای دلت برام میفرستی؟❤😍

ارزشی برام ندارن، بچه منم به اونا ربطی نداره، آره به خاطر جنسیت پسرکم چرت و پرت گفتن ولی من میگم به درک هیچ اهمیتی نداره برام

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

خوشحال شدن دخترم میبود خوشحال میشدن🤔کلا خانواده هامون جنسیت زده نیستن شکر خدا

اابته پدر خودم چون ی نوه ی دختر داره دلش میخواست نوه پسر هم داشته باشه چون داداشم اینا دیگه تصمیم به بچه دوم ندارن داداش کوچیکمم که همش ۱۹ سالشه خلاصه دلش میخواست بچه من پسر شه..ولی نه اینکه دختر میشد ناراحت بشه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2706