2737
2739
عنوان

واکنش خانواده شوهربه جنسیت نی نی تون😏

| مشاهده متن کامل بحث + 2882 بازدید | 120 پست

من بعد ۵ سال حامله شده بودم  اونم با ای وی اف و همه دارو ندار خودمو پدرشوهرو داده بودیم ب دکترا چون برادرشوهرام هر دوشون دوتا دختر دارن دوس داشتن بچه من پسر باشه من رفتم سونو گفدن دختره شوهرم ناراحت شد من برعکس خوشحال شدم حتی از سونو اومدیم خونه چون دختر بود شیرینی هم نخرید😔خانواده شوهر و خانواده خودمم حسابی ناراحت بودن تا اینکه بچه بیچارم  موقع تولد فوت شد😔هیچوخت قیافش یادم نمیره اونارو هم نمیبخشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان من به زنداداشم میگ برامون نوه بیار دختر و پسرش فرق نداره نوه مغز بادومه چه دختر باشه چه پسر جیگرگوشمونه😍

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏
2728

پسر بود مادر شوهرم به خواهرش گفت هیییییییییی دیگه چه کنیم مصلحت خداست دیگه اینم پسر شد با یه جور آه جگر سوز پسرم ۱۴ ماهشه میره بغل مادر شوهرم گریه میکنه اصلا رابطش خوب نیست بچه ها خیلی خوب متوجه میشن

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱

واکنش خاصی نداشتن

کلا پسردوستن بچه منم پسره ولی عکس العمل خاصی نداشتن

دخترم میشد عکس العمل خاصی نشون نمیدادن

خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند

خیلی ذوق کردن بخصوص پدرشوهرم چون مادرشوهرم میگف همش میپرسید اینا نی نی ندارن آیا

جنسیتش هم براشون مهم نبود اصلا نپرسیدن بعدنا شنیده بودن از جاریا 

خداعمرشون بده خیلی مهربونن

کسی که زندان انفرادی را ساخت خوب میدانست که سخت ترین کار بشر تحمل خویشتن است.....
2738

بچه اولم پسره همش مادرشوهرم ازدحتراتعریف میکردالان دختره باجاریم یه هفته فرق‌ داریم تقریبابرااون پسره بیشترخوشحاله انگارافتخاره به نظرخودموشوهدم دختروپسرفرقی نداره اصلا

دراین دنیااگرغم هست صبوری کن خداهم هست😔😔
مگه میشههه😐

باورش سخته 

ولی متدرشوهرم ۶۵ سالشه طبقه بالا هست من طبقه پاین فهمید حامله ام کلی تیکه انداختو و قطع رابطه کرد که خدای نکرده ازش کمکی چیزی نخوام 

ولی وقتی جنسیتو فهمید ی دعوای بینمون شد اومد جلو برام که بچم بیفته 

بماند چقد حرصم دادو بدوبیرا گفت و درک نکرد که باردارم 

دوتا دختر داره که از حاملگی قطع رابطه کردن‌

پسرم .۸/۸/۹۹ ساعت ۵ عصر روی ماهتو دیدم خدارو شکر تورو دارم 
2706