2737
2739

قبول دارین ازدواج هرمیون با رون خیلی رو مخ بود؟؟؟ با هری ازدواج میکرد خیلی خیلی بهتر بود دوتاشون عاقل و فهمیده و شجاع ولی رون خنگ ب تمام معنا همشم که دعوا داشتن اصلا ب هم نمیومدن

رون هم با لونا یا لاوندر ازدواج میکرد دختر قحط بود😕😕😕😕

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

اينو بايد به هرميون بگي كه عاشق اون خنگ بود 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دقیقا من از ازدواج جینی و هری هم بدم اومد همیشه هری و هرمیونو شیپ میکردم

اره واقعا

خیلی ضدحال بود

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
الان چطور یاداینا افتادی،من حدود هشت سال پیش فیلماشودیدم

من ۱۵ سالمه همه زندگیمم هری پاتره یاد چیزی نیوفتادم از اول همین بوده 😊

2738
یه پاترهد با هری پاتر زندگی میکنه.

گل گفتی🤗🤗امضامم بخون

منم دوست داشتم با هم ازدواج کنن

از رون خوشم نمیاد ی جوریه😕

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
من ۱۵ سالمه همه زندگیمم هری پاتره یاد چیزی نیوفتادم از اول همین بوده 😊

جالبه،دوست دارم دوباره ببینم،الان29سالمه وقتی همسن شما بودم توکامپیوترم بازیشوداشتم

❤️لایکم نکن مهربون❤️  
من تنها چیزی که حرص میخوردم این بود که هری بعد احساسی نقشش رو خوب بازی نمیکرد اصلا نمیشد عشقش به جی ...

بدک نبود احساسیشا؟؟

منم دوست داشتم با هم ازدواج کنن ولی نویسنده گند زد به باورام😑😑😑😑😅😅😅😅

از یه متخصص ارتوپد سوال شد چطوری خدا رو شناختی؟گفت: کنار دریا، مرغابی را دیدم که پایش شکسته بود.اومد پایش را داخل گل های رس مالید بعد به پشت خوابید،پایش را سمت نور خورشید گرفت تا خشک شد.اینطوری پای خود را گچ گرفت!فهمیدم خدایی هست که به او آموزش داده...به خودت نگاه کنی خداشناس میشوی...مغرور نشوید!وقتی پرنده ای زنده است مورچه را میخورد،وقتی میمیرد مورچه او را میخورد.شرایط به مرور زمان تغییر میکند،هیچوقت کسی را تحقیر نکنید.شاید امروز قدرتمند باشید اما زمان از شما قدرتمندتر است.یک درخت، هزاران چوب کبریت را میسازد اما وقتی زمانش برسد یک چوب کبریت میتواند هزاران درخت را بسوزاند!پس خوب باشیم و خوبی کنیم...🙏🏻🌸باردار نیستم دوستان😎💜
2706